Spordiennustuse käepide suureneb augustis Pennsylvanias


Pennsylvania mängukontrolli nõukogu avaldas hiljuti augusti aruande spordiennustuse kohta. Panuste tegemisel on osariik jõudnud kõigi aegade kõrgeimale tasemele, kusjuures käepide ulatus eelmisel kuul peaaegu 365 miljoni dollarini. Kuna suured spordialad olid pärast COVID-19 pandeemia tõttu puhkepausi taas tegutsemas, tõi see spordiennustustööstuse uutele kõrgustele. Juuliga võrreldes tõusis augustis kihlvedude käive hämmastavalt 122%.

Spordiennustuse tõus

Suurest panuste arvust teenisid operaatorid 27,5 miljonit dollarit tuludes. See oli tohutu kasv võrreldes juuli 8,1 miljoni dollariga. Riik suutis koguda 6,5 miljonit dollarit panustest maksudesse. Enamus panuseid tehti veebis 88%.

Numbrid olid Pennsylvanias nii kõrged, et võib-olla suudavad nad ületada Nevada tipp-spordiennustuse osariiki. Juulis jäid nad napilt alla Nevada omadele 165,6 miljoni dollari suurune käepide. Augustikuu numbritest võib piisata, et Pennsylvania saaks esikoha.

PlayPennsylvania.com juhtanalüütik Duston Gouker kommenteeris kihlvedude suurenemist, öeldes, et augusti täis ajakava aitas spordiraamatutel moodustada osa seiskamise käigus kaotatust.

Individuaalne kohtade jaotus

Tehtud tohututest online-panustest oli FanDueli spordiraamat Valley Forge kasiinos, mis kõige rohkem raha võttis. Nad leppisid veidi üle 144 miljonit dollarit panuseid. See oli juulist 110,3% suurune hüpe. Kasiino teenis 8,9 miljonit dollarit tuludes, mis oli tohutu hüpe juulis teenitud 1,4 miljonilt dollarilt.

Jaemüügis spordiennustuste jaoks kokku 43,4 miljonit dollarit panused tehti. See oli tohutu tõus võrreldes Juulist 9,4 miljonit dollarit. Selles sektoris tõusis esikohale Rivers Philadelphia, kes teenis $ 949,903 tulu 11,8 miljoni dollari suurusest panusest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga