Spins & Win läheb PokerStarsi vahendusel otseülekandesse


Briti veebikasiinomängude arendaja Playtech on teatanud oma uue Spin & Win live-edasimüüja uuenduse eksklusiivsest tutvumisest PokerStarsi kaubamärgiga domeenides iGamingi operaatori The Stars Group Incorporated poolt.

Mani saarel asuv uuendaja kasutas teisipäevase ametliku pressiteate abil Spin & Winit kui multiplikaatoripõhise reaalajas ruleti varianti, mis on loodud nii mängija võitude kui ka põnevuse suurendamiseks, pakkudes huvilistele võimalust panustada multiplikaatoritesse kuni 100-kordne panus.

Animeeritud toiming:

Playtech täpsustas seda Spin & Win on viimane lisa oma mitme laua mängud kogu tegevust saab otseülekandes edastada oma stuudios Läti pealinnas Lätis Riia. Lisaks väitis ettevõte, et edasiminek erineb kordajapõhise ruleti varasematest variantidest, kuna see korrutab iga sirgjoonelise positsiooni, pakkudes konkurentidele “põnevam kogemus.

Meelelahutus:

Kevin Kilminster Playtechilt, pressiteade kuulutas, et Spin & Win on olnudehitatud uuendusliku liitreaalsuse tehnoloogia ümbervisuaalselt kaasahaaravJa esitlege konkurente ‘kaasakiskuv mängimine”. Lisaks kuulutas ta, et mäng ‘on võtmeetapp meie jätkuvas partnerlusesKoos The Stars Group Incorporatediga ja nüüd pakutakse seda üheksa eksklusiivse blackjacki laua kõrval .eu ja .com PokerStarsi väljaanded.

Loe Kilminsteri avaldust …

“Eelmine aasta oli Playtechi kõigi aegade hõivatuim uute live-kasiinode väljalasete osas ja meil on hea meel jätkata seda trendi ka sel aastal. Uuendusliku ja kaasahaarava kogemuse pakkumine on alati meie prioriteet uue sisu väljatöötamisel ja Spin & Win’is oleme kindlad, et oleme pakkunud põneva mängu ja suurepärase võidupotentsiaali kombinatsiooni. Iga sirgjoonelise positsiooni korrutisega, ei pea mängijad enam ootama, et näha, kas tähed joonduvad ühekohaliste kordajatega, et anda mängule kõigile veelgi köitvam tunne. ”


latviaplaytechigamingpokerstarslive edasimüüjarouletteblackjackrigatähtede gruppi kuulunudkevin kilminsterspin & winLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga