Spectacle Entertainmenti juht föderaalses süüdistuses nimetatud


Indiana osariigis ja Põhja-Indianas asuva ehituse all oleva Hard Rock Casino taga oleva ettevõtte tippjuhile esitati föderaalsete süüdistuste kohaselt süüdistus, et ta aitas ebaseaduslikult kanali kampaaniapanust osariigi seadusandja ebaõnnestunud kongressil.

Ajalehe Chicago Tribune teisipäevase aruande kohaselt on väidetavalt John Keeler (pildil) osalenud ebaseaduslikus skeemis, mille kohaselt Indiana osariigi endise senaatori Brent Waltzi 2016. aasta ebaõnnestunud jõupingutustes võita võistlus esindamise nimel suunati üle 25 000 dollari osariigi üheksas kongressi ringkond Washingtonis.

Kasiino koostöö:

Ajaleht teatas, et Keeler oli sel ajal töötab täidesaatva riigina kohaliku racino operaatori jaoks Kentaurimajandid, mis tehingu osana müüdi Caesars Entertainment Corporationile 2018. aastal, on väidetavalt umbes 1,7 miljardi dollari väärtuses. Hiljem oli ta väidetavalt partneriks Indiana ettevõtja Rod Ratcliff juhtida gruppi, mis asutas Spectacle Entertainmenti ja ostis Kesk-Lääne osariigi ujuva majesteetliku kasiino hotelli ja Majestic Star kasiinohotell II kohtades.

Laienemispüüdlused:

Chicago Tribune teatas sellest Vaatepilt Meelelahutus seejärel lobistas edukalt õigusi ühe neist Gary jõelaeva operatsioonidest ümber paigutada uuele ja tulusamale maismaale, mis asub lähedal asuva Interstate 94. Paar järgis väidetavalt seda konsortsiumi kaasamise kaudu see toob nüüd uue Hard Rocki kaubamärgiga kasiino Indiana lääneosasse Terre Haute’i.

Kaitseline eeldus:

Ajaleht teatas sellest Valss, kes oli olnud kaksteist aastat osariigi seadusandja, enne kui loobus oma kohast ebaõnnestunud kongressijooksul, on pealegi föderaalses süüdistuses nimetatud samal ajal kui väidetavalt on Indianapolise peakontoris asuv Spectacle Entertainment selle üksikasjadeks kasutanud ametlikku avaldust Pärast seda on Keeler võtnud halduspuhkuse.

Väidetavalt lugege Spectacle Entertainmenti avaldust …

“Oluline on meeles pidada, et härra Keeler loetakse kõigi süüdistuste süütuks. Spectacle Entertainmentil pole praegu rohkem kommentaare. “

Regulatiivne ülevaade:

Chicago Tribune teatas, et 1980ndatel ja 90ndatel aastatel Indianas 16 aastat vabariiklaste seadusandjana töötanud Keeleril on lisaks olnud Esimene tase kasiino litsents on peatatud Indiana mängukomisjon. Selle asutuse tegevdirektor, Sara Gonso Tait, nimetas seda väidetavalt “eriti tõsiseks”, enne kui selgitas, et reguleerija on seda hiljem teinud algatas oma sondi Spectacle Entertainment ja Centaur Holdings endised võtmeisikud.

Kuuldavasti luges Taiti deklaratsiooni…

“Selle ettevõtte võime jätkata Indiana mängulitsentsi omamist on küsitav. Ülejäänud juhatustel on kiireloomulised küsimused, millele tuleb vastata. Öeldes, et kohtudokumentides esitatud väited on pettumust valmistavad, on tohutu alahindamine. “

Muudetud kuuluvus:

Lõpuks teatas ajaleht sellest Ratcliffi pole süüdistuses nimetatud ja on praegu vaba kriminaalsüüdistustest, kuid astus juunis tagasi esimehe ja tegevjuhi kohalt et Spectacle Entertainment saaks asendada Jahnae Erpenbach. Ärimees ei ole väidetavalt nüüd lubatudmis tahes kontrolli või juhtimise teostamiseks’Üle tulemise Hard Rocki kasiino Põhja-Indiana hoolimata endiselt olemisest oluline investor kasiinooperaatorisse.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga