Spearhead Studios vabastab uued mängud Blackjack ja Giant Panda


Super juuli kampaania jätkub Spearhead Studios kaudu, kuna ettevõte toob turule uue Blackjacki tiitli ja Giant Panda slotimängu. Arendaja on selle kuuga hõivatud uue sisu pakkumisega, et anda mängijatele kõrgeima reitinguga veebikasiinodes midagi enamat.

Uus sisu:

Uus Blackjack pealkiri on Spearhead Studiosi poolt sel aastal välja antud teine ​​lauamäng. Juba kevadel teatas ettevõte uuest Euroopa rulett pealkiri. Uus blackjacki klassikaline lauamäng töötati välja mobiiltelefonide ja lauaarvutite jaoks koos intuitiivse mänguviisiga, mis sobib ideaalselt iga mängija jaoks.

Pesa fännidele, Hiiglaslik Panda on kohustuslik mäng, pakkudes lõõgastavat mängukogemust. Aasia teemaga 5-rullilises pesas on kaunid loodused ja rahustav muusika, reklaamides Zeni keskkonda, samal ajal kui mängijad rullid keerutavad.

Spearheadi tegevdirektor Mathias Larsson kommenteeris uusi väljaandeid, öeldes: Pole just sageli, kui vaid ühe nädala jooksul antakse kaks mänguväljaannet, seega oleme selle saavutuse üle uhke.

“Meie Blackjacki mäng on loodud spetsiaalselt portreega mobiilimängu jaoks. Paljud teised turul olevad Blackjacki mängud jäävad sinna alla, seega kulutasime selle paremaks saamiseks palju aega ja vaeva. Giant Panda on suurepärane mäng, millel on aasiapärane puudutus. ”

Super juuli:

Juuli alguses kuulutas ettevõte välja kampaania nimega Super Juuli. Plaan on käivitada sel kuul viis uut mängu. Kiire kuu esimeses teadaandes paljastas arendaja eelseisva vabastamise Super 7 Deluxe, kuninglik kroon, Dark Joker, ja kaks äsjailmunud mängu Blackjack ja hiiglaslik Panda.

Tarnijal on praegu väike mänguportfell, nii et need uued täiendused annavad neile kindla tõuke.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga