Spearhead Studios toob turule uue seikluspesa


Hispaanias asuv pärisraha mängude tootmise stuudio Spearhead Studios teatas 2020. aasta sügishooaja esimesest väljaandest Book of The Kings.

5-rulliline, 3-rida suur volatiilsus videopesa järgib populaarse tegelase Lara Jonesi põgenemisi, kes on olnud mobiilseadmetele optimeeritud Marbella peakontori arendaja jaoks mitme menuka hiti keskmes HTML5 kasiino mängukogemused.

Mängijad ühinevad taas kartmatu Briti maadeavastajaga, et leida iidse egiptuse abil üles vägeva vaarao haua sisse peidetud tähelepanuväärsed aarded. Kuningate raamat juhendina.

Kaasahaarav gameplay:

Välja töötatud vastavalt stuudio peamiste operaatorite kõrgetele ootustele, on uus väljaanne seda teinud 10 võiduliini ja maksimaalne võit rohkem kui 11 000 korda. Mäng pakub erakordne graafika samuti ümbritsev heliriba, mis asetab mängija vaaraode juurde otse seikluse seest, mille meie kangelane on taas üles võtnud.

Sümbolid sisaldavad tavapäraseid 10 kuni A kaardi väärtusi koos kõrgemate palgadega, sealhulgas Egiptuse jumalad Anubis ja vaarao Horus ning loomulikult Lara Jones, mis toimib “erisümbolina”. Raamat toimib hajutina 10 lisapööret ja on ka Metsik, samas kui juhuslik erisümbol võib lisakeerutuste ajal laieneda ja tekitada suuri väljamakseid.

Hasartmängude funktsioon:

Mängijad saavad valida, kas sisestada kogu oma baas või osa neist ja funktsioonivõidud Hasartmängude redel neid potentsiaalselt suurendada koguni 30 000 eurot.

Spearhead Studios mängude arendusdirektor kommenteeris uut sügisväljaannet, Kevin Corti, öeldi ettevõtte pressiteates …

“Lara Jones on meie armastatuim tegelane. Kuningate raamat jälgib tema seiklusi iidsete vaaraode soodsas maa-aluses hauas, mis on kaunistatud rikkalike kiviraietega, kuldsete õitsengute ja ammu kadunud vaimude igavese leegiga.

“Maailm ärkab ellu, kui käivitatakse boonusmäng, jättes mängijale kahtluse alla, et nad võitlevad nüüd Egiptuse vaimudega missioonil oma salajasete rikkuste avastamiseks.”

Mobiilile optimeeritud:

Pakkumine a 96,40 protsenti RTP, The Kings of Book on nagu kõik Spearhead Studio mängud olnud optimeeritud mobiilseks mängimiseks minimaalse failisuuruse ja laadimisajaga, mis tagab parema mängijakogemuse.

EveryMatrix:

Eelmise aasta novembris sõltumatu tarkvaraarendusettevõte EveryMatrix avalikustas Hispaanias asuva stuudio osana oma kontsernist.

Hiljuti teatas Malta peakontor, et on võitis 5 Star iGaming Media 2020. aasta B2B Starlet Awards auhinnad viies kategoorias, mis tähistab B2B tarneahela parimaid pakkujaid.

EveryMatrix viis koju auhinnad järgmistes kategooriates:

  • Sidusettevõte Partner Matrixi jaoks
  • Aasta makselahenduste pakkuja MoneyMatrixi jaoks
  • Aasta spordiennustuse tarkvara jaoks OddsMatrix Sportsbook
  • Aasta spordiandmete pakkuja OddsMatrixi spordiandmevoogude ja voogude koguja jaoks
  • Aasta virtuaalne sporditarnija kasiino mootori jaoksLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga