Spearhead Studios soojendab juulit 5-pealise lansseerimisega


Marbella peakontoris tegutsev reaalse rahaga mängude arendaja Spearhead Studios soojendab sel kuul asju, teatades 5 uut täiendust oma kiiresti kasvavale mängude portfellile.

Stuudio plaanibSuperjuuli ”2020 sisaldab käputäie pealkirjade väljaandmist, sealhulgas Super 7 Deluxe, Giant Panda, Black Jack, Royal Crown ja Dark Joker. Kõik uued mängud on kavas turule viia juuli jooksul.

Praegu koosneb Spearhead Studios mängude portfell 13 mängust, sealhulgas spetsiaalselt juhtivale veebioperaatorile kohandatud pealkiri, Wunderino, mängijad.

Ambitsioonikad plaanid:

Spearheadi tegevdirektor, Mathias Larsson, kasutas mitme pealkirjaga väljaande kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Juuli kuu on kahtlemata meie jaoks kõige produktiivsem. Me oleme lisades 5 uut lisatasu ja meelelahutuslikku tiitlit meie olemasolevasse kollektsiooni. Kõigil neil tiitlitel on mul suured ootused ja olen kindel, et meie ambitsioonikad plaanid realiseeruvad lähikuudel.

“Super Juuli tunneb end meie senise töö kroonijuveelina Spearhead Studios ja me ei saa oodata mängude iGaming maailmasse laskmist, et neid saaks mängida ja hinnata nii mängijate kui ka operaatorite poolt.”

Pärisrahaga mängude tootmisstuudio praeguses mänguportfellis on 13 mängu, millest üks on spetsiaalselt Wunderino mängijatele kohandatud pealkiri.

Käivituskuupäevad:

Pressiteate kohaselt on uute pealkirjade väljaandmiskuupäevad järgmised:

  • 7. juuli – Dark Joker
  • 14. juuli – kuninglik kroon
  • 21. juuli – Black Jack ja Giant Panda
  • 28. juuli – Super 7 Deluxe

Stuudio keskendub kõrgele kvaliteedile HTML5 videolõike ja praegu on väljatöötamisel mitu projekti, mille lauamängud avaldatakse 2020. aastal. Ettevõtte mängud on sertifitseeritud Colombias, Eestis, Leedus, Lätis, Hispaanias, Taanis, Rootsis ja Maltal ning on ette nähtud lisama jurisdiktsioone eelseisvat aastat.

EveryMatrix grupp:

2019. aasta novembris tarkvaraettevõte EveryMatrix avalikustas Hispaanias asuva stuudio oma kontserni koosseisus. Juhtiv spearhead on Larsson Gaming Innovation Groupi (GiG) endine tegevdirektor ja XIN Gaming asutaja. Ta on töötanud ka juhtivate pakkujate nagu Ezugi ja HoGaming juures.

Larssoni juhtimisel Hispaania firma arendab esmaklassilist sisu kohalike turgude jaoks, mille eesmärk on aidata operaatoritel parandada oma jõudlust erinevatel turgudel, kasutades selleks sisu, mis on riigipõhine.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga