Spearhead Studios kuulutas välja uue slotimängu Book of Gates


Edukas arendaja Spearhead Studios on teatanud oma uusimast mänguautomaatide veebiväljaandest Book of Gates. Mäng on saadaval saksa kasiinooperaatori Wunderino juures ja selles on varjatud aarde otsimisel Briti maadeavastaja Sir Percy Forcet. Liituge maadeavastajaga, kui ta reisib vägeva vaarao hauakambrisse, kasutades juhiste saamiseks ainulaadset iidse Egiptuse kerimist.

Kvaliteedimäng:

Väravate raamat on 5 × 3 online slot mäng koos kõrge volatiilsus. Pealkiri pakub kümme makseliini ja selle maksimaalne võit võib olla üle 11 000x. Pealkiri pakub hämmastavat graafikat, mis pakub hämmastavate vaaraode ja spetsiaalse kangelasuurija kaudu ümbritsevat kogemust.

Uut Spearhead Studios mängu saab mängida mobiilseadmete kaudu, nii et mängijad saavad seda liikvel olles nautida. Selle mängu üks eripära on täiendav keerutuste boonusvoor. Selle vooru jaoks valitakse spetsiaalne sümbol, mis toimib laieneva hajumisena. Laienemise tõttu aitab sümbol luua võidukombinatsioone. Põhimängus ja funktsioonis võidavad võid Mänguredel mis võib võitu suurendada kuni 30 000 eurot.

Spearheadi sõnul…

Tegevdirektor Mathias Larsson kommenteeris uut mängu, öeldes: “Meil on väga hea meel, et oleme välja andnud Wunderino jaoks kohandatud mängu. Nendega on olnud suur rõõm koos töötada Väravate raamat, ning ootame Wunderino ja teiste klientide jaoks täiendavate mänguautomaatide tiitlite väljatöötamist. ”

Lara Jonesiga liitumine on Cleopatra:

Spearheadi stuudiod on sellel aastal olnud eriti hõivatud uue sisu loomisega. Uus väravate raamat liitub nüüd ettevõtte suure portfelliga, sealhulgas Lara Jones on Kleopatra tiitel, mis ilmus märtsi lõpus. Selle mänguga järgneb armas seikleja, kui ta asub uurima Egiptuse kuninganna Cleopatra hauda.

Mõlemad uued mängud pakuvad rullidel seiklust ja põnevust. Proovige mõlemad proovida, mida Spearheadi stuudiod on võimeline nii graafikas kui ka teemades.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga