Spearhead Studios kuulutas välja uue mänguautomaadi Super 7 Deluxe


Juuli on Spearhead Studios olnud hõivatud kuu. Kuu alguses kuulutas bränd oma Super juuli kampaaniat, mille käigus hakatakse kuu jooksul turule tooma mitu uut tiitlit. Sel nädalal avalikustas arendaja Super 7 Deluxe moodsa disainiga vanakooli stiilis slotimängu. Klassikalise puuvilja online-pesa RTP on 95,81% ja see pakub lõbusat ketramiselamust.

Super 7 Deluxe üksikasjad:

Koos klassikaline puuviljateema ja vana kooli võlu, ei leia te sellest mängust liiga palju kellasid ja vile. Sobitamiseks on palju puuvilju, sealhulgas kirsid, sidrunid, apelsinid, ploomid, viinamarjad ja arbuusid. Seitsmendad on mängu kõige viljakam sümbol, jagades auhindu kolme, nelja või viisi matši eest. Teeni 5000x panus kui näete rullidel viit 7-ndat!

Funktsioonide osas on olemas Mänguredel ja Kaardimäng. Pärast võitu võite klõpsata redelimänguri nuppu ja seejärel võitu mängida. Kui võidad voor, tõstetakse esile praegusel redelil asuv samm. Kui kaotate, süttib esiletõstetud astme all olev samm.

Võite ka mängida online-slotimängu kaardimängu vooru. Selle mängimiseks peate võidu mängima, valides ka ülikonna värvi punane või must või valige kas ülikonna sümbol südamed, klubid, labidad või teemandid. Seejärel paljastub mäng kaart, mis näitab teile, kas võitsite õnnemängu või kaotasite.

Spearheadi tegevdirektor Mathias Larsson kommenteeris uut mängu, öeldes: “Juuli oli tihe kuu, kuid mul on hea meel, et nüüd oleme meie portfellis esitanud 5 uut tiitlit. Super 7 Deluxe on veel üks mäng, mille ehitasime Saksamaa ja Ida-Euroopa turule. Mängijad tunnevad ära nende turgude tüüpilised sümbolid, kuid ajakohastatud mängu- ja graafikaga võrreldes teiste ruumis konkureerivate parimate mängudega. ”

Super juuli:

Superjuuli kampaania on olnud Spearhead Studios edukas. Bränd tõi juba eelmisel nädalal turule uue Blackjacki mängu ning ka uue pesa pealkirjaga Giant Panda. See tuleb vahetult enne Super 7 luksustuba ja järgneb Tume joker ja kuninglik kroon täiendused.

Juuli kuu on arendaja jaoks olnud väga viljakas, kuna nad on need uued tiitlid välja andnud ja täiendanud märkimisväärselt oma portfelli kena mitmekesise uue sisuga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga