Spearhead Studios käivitas slotimängu ja omandab Rumeenia sertifikaadid


Pärast viie uue mängu väljaandmist juulis on Spearhead Studios käes hõivatud augustis. Bränd on teatanud, et nad sisenevad Rumeenia hasartmängude turule tänu riigis sertifikaadi saamisele. Koos sellega on arendaja välja andnud veel ühe uue online-pesa pealkirja Black Forest.

Käivitamine Rumeenias:

Pärast turule laskmist 2019. aasta lõpus Spearheadi stuudiod sain kiiresti sisu loomisega hakkama. Stuudios on nüüd vöö all 20 nimetust ja Rumeenias tunnistusega hakkab ta pakkuma selliseid tiitleid nagu Wall Streeti tiivad ja Lara Jones on Kleopatra.

Samad mängud, mis saadi Rumeenia sertifikaat on sertifitseeritud ka teistes riikides, sealhulgas Colombias, Lätis, Rootsis, Hispaanias jt. Spearhead Studios tegevdirektor Mathias Larsson kommenteeris uut turuletoomist, öeldes:

„Oleme noor ettevõte, kellel on suured ambitsioonid. Meie mängude sertifitseerimine mitmes jurisdiktsioonis, sealhulgas Rumeenias, on see, mis aitab meil läbi suruda ja põnevust pakkuda mängijatele nii Euroopast kui ka mujalt. ”

Uue Musta Metsa mänguautomaadi mängu käivitamine:

Viimane tiitel Spearhead Studios liitumiseks on Must mets. Lähtudes muinasjutumütoloogiast ja Saksamaa metsamaast, oli uus mäng mõeldud Saksa mängijad silmas pidades. Mustmets on tume ja maagiline teema, viies mängijad müsteeriumiga täidetud fantaasiamaailma.

Kui mängijad keerutavad selle slotimängu rulle, Juhuslikud metsikud võivad ilmuda koos Sümbolite laiendamine. Juurdepääs täiendavatele keerutustele ja Card Gamble’i võimalusele. Võidab kuni 2200x saab teenida mängu metsas olendite kaudu.

Larsson kommenteeris seda uut väljaannet ka järgmiselt: “Pärast meie Super Juuli avaldamist avaldame juba teise põneva pealkirja, Black Forest. See on mäng, mis vastab meie motole – kohalikud mängud kohalikele turgudele – ja olen kindel, et see sobib suurepäraselt Saksamaa ja mõne Ida-Euroopa turu jaoks. ”

Super juuli:

Enne augusti algust Otsapea käivitas Super juuli kampaania, mille eesmärk on kuu jooksul välja anda viis uhiuut mängu. Juuli lõpuks oli stuudio avaldanud oma viienda ja viimase mängu Super 7 Deluxe. See liitus portfelliga varsti pärast Royal Crown ja Dark Joker.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga