Spearhead Studios käivitab Wall Street Wildsi järje


Veebikasiino mängude arendaja Spearhead Studios avaldas oma viimase videopesa Wilds of Wall Street II, järg üliedukale originaalile, mida esitleti veebruari alguses ICE London 2020 raames.

Nagu esimene kordus, on ka (kuni) 5 × 5 pesa optimeeritud mobiilsete mängude jaoks ja transpordib mängijad 1980. aastate New Yorki, kus nad on börsil alustavad kauplejad, kes soovivad varandust teenida.

Ahvatlev teema:

Tugevalt mõjutatud sellistest filmidest nagu 2013. aasta Martin Scorsese lavastatud Wall Streeti hunt, kus Leonardo DiCaprio kehastab Jordan Belforti, kes asub 1987. aastal tööle Wall Streeti börsimaaklerina ja haaratakse kiiresti ajastu seksika börsimaaklerite kultuuri.

Ainulaadne, kõrge intensiivsusega heliriba aitab selles uues veebipesas suurte võitude ootust veelgi tõsta ja viib mängija New Yorgi Alam-Manhattani finantspiirkonna rahvarohketele tänavatele.

Rullide laiendamine:

Spearhead Studios mängude arendusdirektor, Kevin Corti, kommenteeris uut versiooni ettevõtte ametlikus pressiteates, öeldes …

„Wilds of Wall Street oli üks meie tipptegijaid, kui see ilmus tagasi jaanuaris 2020. Mängijad armastasid tuuma rullide mehaanika laiendamine ja üldine teema ning tundsime, et järg oleks suurepärane lisa meie kasvavale mänguportfellile.

„Wall Street II metsikus looduses läksime üle ‘maksab viisidele’, Selle asemel, et tasuliinid, mehaanika, kuna see sobis paremini tuumide laienevate rullide mängimise funktsiooniga. Lisaks soovisime muuta tasuta keerutuste funktsioonid palju kättesaadavamaks, põnevamaks ja kõikuv, seega tulime mõttega lisada tasuta keerutuste edenedes rullidele üha rohkem metsi, mis viib üha suurem potentsiaal suurte võitude jaoks. ”

Kellade sulgemine:

Mängu teemat täiuslikult täiendades on funktsioonid sellised, et mis tahes tasulise võidu saavutamine põhimängu ajal käivitab täiendavaid uuesti keerutusi ja laiendab rullid. Vahepeal maandudes kuue võidu jada viib teid “Lõputud” lisapöörded, mis lõpevad alles pärast kolme “sulgemiskella” helistamist, sarnaselt tegelikule New Yorgi börsile (NYSE).Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga