Spearhead Studios debüteerib Teutoburg (videopesa)


Veebikasiinotarkvara arendaja EveryMatrix Software Limited tütarettevõte Spearhead Studios on järginud oma eelmise nädala videopesa King of Kings tutvustamist, teatades oma uue viie rulliga Teutoburgi uuenduse debüüdist.

Marbella peakontoriga arendaja kasutas teisipäevase ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et tema uusim mobiilisõbralik videopesa on inspireeritud Euroopa keskaegsest ajaloost, jutustades tähistatud Teutoburgi metsa lahingust, kus germaani hõimude liit varitses ja hävitas Rooma trio leegionid ja nende abilised.

Spetsiaalne tähelepanu keskpunkt:

Spearheadi stuudiod teatas, et Teutoburg esindab oma teist videopesa, mis on spetsiaalselt loodud Saksamaa mängijate ootustele vastamiseks pärast augusti keskel toimunud viie rulliga debüüdi Must mets pealkiri ja see on keskmise kuni kõrge volatiilsusega mäng, mis sisaldab 96% tasuvus mängija suhtes. Hispaania arendaja kuulutas, et kolmerealine mäng pakub lisaks maksimaalset väljamakset, mis võiks olla väärt ületab vallandava panuse 16 000 korda samuti hulgaliselt ajaloolisi sõjateemalisi müsteeriumisümboleid, mis maanduvad sageli, sealhulgas igal tasuta pöörlemisel.

Lahingu põhitõed:

Kevin Corti, Spearheadi mängude arendusdirektor Studios teatas pressiteate vahendusel, et Teutoburg pakub videopesade harrastajatele võimalust koguda Saksa sümboleid, mis võivad seejärel varjata oma Rooma kolleege, enne kui nad muutuvad metsikuks paljunevateks.tohutu võidupotentsiaali loomiseks’. Lisaks kuulutas ta, et selline sündmus paneb käima tasuta tasuta keerutused, kusmõistatusauhindade arv suureneb’, Et see oleksmängijatele on ilmne, kuidas tohutuid võite võidakse saavutada’.

Loe Corti avaldust …

“Me panustasime palju aega ja vaeva matemaatika mudeli täiustamisele, et tagada funktsioonide funktsioonide täitmine pakkus tõelist põnevust ja mängijaväärtust. Meie loominguline meeskond püüdis luua kaasahaaravad visuaalefektid ja ärev helimaastik kiita nii mängu funktsioone kui ka sobituda meie valitud ajaloolise teemaga. “


igamingvideo sloteverymatrix tarkvara piiratud spearhead studioskevin cortiblack forestbook of the kingsteutoburgbattle of the Teutoburgi metsLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga