Spearhead Studios avab pesa Royal Crown


Spearhead Studios on oma Super juuli mänguautomaatide raames lansseerinud Royal Crown’i, mis on kuu teine ​​väljaanne ja uusim lisa oma kiiresti kasvavale mängude portfellile.

Klassikaliste puuviljapesade austajaid silmas pidades on uue pealkirja tutvustamine kontseptsiooni alguses Tume joker mis esilinastus 7. juulil.

Royal Crowni disain on kooskõlas stuudio filosoofiaga – “kohalikele mängudele kohalike mängude kavandamine” ja on suunatud Saksamaa ja Ida-Euroopa turgudele.

Kohaliku turu fookus:

Spearhead Studios tegevdirektor, Mathias Larsson, kasutas uue väljaande kommentaariks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Royal Crowniga jääme truuks oma motole ehitada kohalikele turgudele kohalikke mänge. See on tuntud ja armastatud tüüpi mäng Saksamaa ja Ida-Euroopa turgudel. Oleme nendele turgudele välja lasknud mitu tiitlit ja Royal Crown on väga tore lisand. Kõik need teenindusajad toimivad tõesti hästi ja loodame, et Royal Crown saab samalaadse edu. ”

Kasvav portfell:

Spearhead Studios mänguportfelli koos kahe uue juuliväljaande hulka kuulub nüüd 14 mängu, sealhulgas spetsiaalne pealkiri, Väravate raamat, mis on spetsiaalselt loodud juhtivatele veebioperaatoritele, Wunderino, mängijad.

Pärisraha mängude tootmisstuudio kuu ülejäänud kaks väljalaset sisaldab Black Jack ja Giant Panda käivitatakse 21. juulil ja Super 7 luksustuba mis on saadaval alates 28. juulist.

Klassikaline puuviljapesa:

Samuti kommenteerides uut pesa, lisas Spearheadi mängude arendusdirektor Kevin Corti…

„Kui teile meeldivad klassikalised puuviljaautomaatide pesad, millel on mitu võimalust võita, siis on Royal Crown teile. Mäng on üles ehitatud 5 rullile ja 10 tasulisele reale ning see pakub kahte hajumissümbolit – dollarimärk ja tähesümbol. Siis on mängu allkirja sümbol – kuninglik kroon, mis aitab võidukombinatsioone luua. Wildsiga ning nii redeli- kui ka kaardimänguvõimalustega on see mäng, mis hoiab mängijad kindlasti kaasahaaravana. ”

EveryMatrix ettevõte:

Tarkvaraettevõte EveryMatrix avalikustas Hispaanias asuva stuudio 2019. aasta novembris oma kontserni koosseisus. Spearhead keskendub kõrgele kvaliteedile HTML5 videolõike ja praegu on väljatöötamisel mitu projekti, mille lauamängud avaldatakse 2020. aastal. Ettevõtte mängud on sertifitseeritud Colombias, Eestis, Leedus, Lätis, Hispaanias, Taanis, Rootsis ja Maltal ning on ette nähtud lisama jurisdiktsioone eelseisvat aastat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga