South Shore Holdings Limited erakorraline üldkoosolek


Aomenis ja luksust taga ajavas ettevõttes 13 hotell on teadaolevalt teatanud, et kavatsetakse pidada spetsiaalne üldkoosolek, et hääletada resolutsiooni üle, kus oleks näha, et üks selle tippjuhtidest võtaks oma positsiooni.

Äriühingu Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud South Shore Holdings Limited neljapäevast ametlikku esildist, et täpsustada, et kogunemise kutsus kokku suurinvestor Global Allocation Fund, kellele kuulub 10% tema emiteeritud aktsiakapitalist, lootuses eemaldada Lau Tom Ko Yuen tema aseesimehe kohalt.

Märkimisväärne rahutus:

Kuigi pole põhjust Ülemaailmne jaotusfondS Lau suhtes tehti vaenu, teatas ajaleht Inside Asian Gaming, et kolimine saabub veidi rohkem kui kuus nädalat pärast seda, kui South Shore Holdings Limited oli sunnitud taotlema „ooteaja” korraldust, et takistada selle panka sisenemast võimalik likvideerimist soodustav laen öeldi, et see on väärt veidi üle 319,9 miljonit dollarit. Väidetavalt järgib kõne ka eelmise kuu otsust Walt Power astuda tagasi hotellist, mis asub 200-toalise 13 hotelli taga, tegevjuhina, et asuda sarnasele rollile koos VietnamIntegreeritud kasiinokuurort Grand Ho Trammiriba.

Käegakatsutav eesmärk:

South Shore’i eeskirjad võimaldavad kõigil investoritel vähemalt 10% osalus paluda selle juhatusel helistada a spetsiaalne üldkoosolek, mida tuleb pidada kahe kuu jooksul esialgse petitsiooni. Allikas täpsustas, et ülemaailmne jaotusfond täidab seda algset nõuet viisakalt selle säilitamisega peaaegu 101,34 miljonit aktsiat showdowniga, mis on nüüd seatud toimuma enne a 20. juuli tähtaeg.


hong kongvietnamthe 13th grand ho tramm stripsouth shore holding holdingsspecial üldkoosolekglobal eraldamine fundlau tom ko yuenwalt powerLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga