Slovakkia turule sisenemine ettevõttele EGT Interactive Limited


Bulgaaria veebikasiinomängud ja tarkvaraarendaja EGT Interactive Limited teatas tehingu allkirjastamisest, mis tõi eTipos.sk domeeni iGaming kaudu Slovakkias asuvatele mängijatele välja kogu sisusisu.

Sofia peakorteri uuendaja kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et korraldus tähendab, et Ida-Euroopa rahva veebimängude austajatel on nüüd võimalus nautida kõiki mobiilisõbralikke mänge, sealhulgas viitrulli Burning Hot, Rise Ra, Zodiac Wheel, 40 Super Hot ja Amazons ‘Battle videopesa.

Laienev ettevõte:

EGT Interactive Limited selgitas seda eTipos.sk haldab Slovakkia riigiettevõte Tipos loteriikorraldus, mis loodi 1992. aasta lõpus ja käivitas oma veebiteenuse eelmise kümnendi keskel eesmärgiga koguge rohkem sularaha mitmesuguste kohalike heade põhjuste jaoks.

Suurem kasv:

EGT Interactive’i tegevjuht Todor Zahariev kasutas pressiteadet, kuulutades, et tema firma on „äärmiselt põnevil“Teha koostööd Bratislavas asuva Tipos’ega, kuna liit on loodud tagama veelgi”pidev ja edukas laienemineOma mängude portfellist kogu Euroopa reguleeritud iGamingu turgudel.

Loe Zaharievi avaldust …

“Huvi meie mängude vastu alates mängude esimesest päevast on suurendanud meie ootusi ja tõestanud, et Slovakkia on veel meie jaoks veel üks strateegiline turg. Seoses oma portfelli populaarsuse kasvuga ootame ka oma operaatorivõrgu laiendamist territooriumil pakkudes parim kasutajakogemus ja kvaliteetset sisu kohalikele mängijatele. ”


igamingbulgariatiposegt interactive limitedburning hottodor zaharievetipos.skrise razodiac wheel40 super hotamazonide lahingustLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga