Skyrocket Entertainment liitub Yggdrasili YG Masters programmiga


Mitu võrgumängu sisuga tegelevat ettevõtet on juba hiljaaegu liitunud Yggdrasili maineka YG magistriprogrammiga, neist viimane on Skyrocket Entertainment ettevõte. Grupil on nüüd juurdepääs tarnija GATI-tehnoloogiale, mis aitab suurendada kasvu globaalses mastaabis.

Mängude ettevõte on sisu arendamise ja levitamise jaotus Kiire tõus, millel on nüüd juurdepääs programmile, liitudes mitme parima sõltumatu stuudio ja mänguarendajaga, kes on juba programmi osa. Programmis osalejad on sisu kujundamisel ning pealkirjade väljatöötamisel ja levitamisel kasutanud Yggdrasili tõestatud tehnoloogiat koos oma ülemaailmse võrguga.

Tõus tööstuses:

2018. aastal Cannes’i filmifestivalil käivitatud Skyrocket Entertainment võtab populaarseid Hollywoodi filme ja kaubamärgiga intellektuaalomandi õigusi ning muudab selle reaalseks ja sotsiaalse rahaga mängudeks. Pärast 75 filmi rahvusvaheliste õiguste omandamist valmistub ettevõte veelgi suurema sisu loomiseks. Sellesse rühma kuuluvad Kulumaterjalid ja Rambo 4, paljude teiste seas.

Koos Yggdrasili GATI, Saab Skyrocketi mänguettevõte kasutada kvaliteetse tehnoloogia lahendust mängude arendamiseks ja levitamiseks kõikjal maailmas. Iga GATI-sse integreeritud partner võib mänge ristmüügiks müüa kõigile Yggdrasili frantsiisivõtjatele. See on ainulaadne modelleerimiskontseptsioon, mis pakub ulatuslikku jaotust koos kasvavate tuluvõimalustega.

Yggdrasili sõnul…

Partneristrateegia ja allhangete juht Stuart McCarthy kommenteeris: „Skyrocket on kiiresti kasvanud väga lühikese aja jooksul, kuid YG Mastersiga liitumisega suudavad nad seda arengut ja ulatust tunduvalt kiirendada, pääsedes piiramatule vaatajaskonnale, kõik toidavad meie revolutsiooniline GATI tehnoloogia. Olen positiivne, et meie kliendid ja nende mängijad saavad nautida meie Skyrocketi partnerluse uuenduslikke mänge. ”

Täiendavad YG Mastersi algajad:

Paljud ettevõtted ühendavad Yggdrasiliga jõud, et saada osa YG magistriprogrammist. Skyrocket Entertainment’i teade tuleb mõni päev pärast seda, kui Reflex Gaming teatas, et nad on nüüd programmi osa. Arendaja on tuntud kui sõltumatute masinate tarnijate teenuste pakkumine ja loodab, et programm võimaldab ettevõttel oma kasvuplaane kiirendada.


yggdrasil gamingmängifirmareflex gamingyg mastersskyrocket meelelahutusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga