SkyCity Auckland sulges koronaviiruse tõttu ajutiselt


Uus-Meremaal ja kohalikul kasiinooperaatoril SkyCity Entertainment Group Limited on väidetavalt olnud kohustus oma SkyCity Aucklandi rajatis sellel aastal teist korda ajutiselt sulgeda, kuna esinevad hirmud on seotud koronaviiruse pandeemiaga.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt suleti ikooniline vara peaaegu kaheksanädalaseks perioodiks alates 23. märtsist koroonaviiruse tõttu. Viimane sulgemine saabus alles kaks päeva pärast seda, kui Auckland registreeris ootamatult neli uut potentsiaalselt surmava tervisehäda juhtumit.

Ennetavad ettevaatusabinõud:

Uus-Meremaa oli suutnud läbida umbes 100 päeva dokumenteerimata ühte uut koroonaviiruse juhtumit, kuid et sellele järgnenud väga nakkava haiguse uuesti ilmnemine on nüüd viinud selle suurim linn on piiratud ajaks kolmeks päevaks suletud. Allikas täpsustas, et see samm on kaasa toonud paljude Aucklandi ettevõtete viivitamatu sulgemise sealhulgas kõik kohalikud baarid ja restoranid piirates kogunemisi vaid kümne inimesega ja keelustades suuresti vähemolulised reisid.

Vaoshoitud vastus:

Wellingtoni ja Sydney noteeritud SkyCity Entertainment Group Limited, mis vastutab lisaks Uus-Meremaa SkyCity Hamiltoni ja SkyCity Queenstowni kinnistutele, kasutas väidetavalt ametlikku arhiivi (pdf), et täpsustada, et see oleks sulgedes SkyCity Aucklandi kõik mängu- ja meelelahutuspakkumised edasise teatamiseni kuid see hoiab saali hotellipaari olemasolevatele külastajatele avatud.

Üldine kuulekus:

Graeme Stephens, SkyCity tegevdirektor teatas, et tema firma on Queenstown ja Hamilton rajatised peavad olema avatud, kasutades „füüsilised distantseerimis- ja hügieeninõuded juba kehtivadJa et ta otsibesitage täiendavaid värskendusi, kui uue materjali teave on saadaval.

Teadaolevalt loe Stephensi avaldust …

SkyCity Entertainment Group Limited vastab täielikult Uus-Meremaa valitsuse viimasele värskendusele. [We are] hästi valmis nendele muutustele kiiresti reageerima ja on tugevas finantsseisundis, et nende ajutiste piirangute finantsmõjudele vastu seista. ”


aucklandskycity aucklandgraeme stephensskycity queenstownskycity hamiltonskycity meelelahutusgrupp piiratudkoronaviirusloendusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga