SKS365 laiendab pakkumisi Itaalia turu kaudu


Planetwin365 kaubamärgiomanik SKS365 Group on teinud koostööd Itaalia kasiinotarkvara pakkuja WMG-ga tehingus, mis näeb tema mängupakkumise edasist laienemist kiiresti kasvavas online-kasiino vertikaalis.

Rohkem kui kahe aastakümne kogemusega mängude sektoris oli WMG allika sõnul üks esimesed pakkujad tutvustada kasiinode jaemüügipakkumist veebikanalis.

“Meie 2020. aasta peamine eesmärk oli partnerlus SKS365-ga.”

Viimase kokkuleppe, WMG veebikataloogi esimese viie mängu, sealhulgas mängijate lemmiku, nõusolek Lind mängib kuldaon juba Planetwin365 klientidele kättesaadavaks tehtud.

Silmapaistev pakkuja:

Partnerlust kommenteerides on SKS365 kommertsdirektor, Troy Cox väidetavalt ütlesid nad, et nad on „väga uhked, et tervitavad WMG-d, mis on üks tuntumaid ja hinnatumaid pakkujaid Itaalias.

„WMG-nimede kasutuselevõtt võimaldab meil oma mängupakkumist veelgi laiendada, püüdes kinni klientide klastrist, mis on tihedamalt seotud füüsilise pesa pakkumisega. Pole juhus, et WGM-i tiitlid on ennast juba tipptegijatena sisse seadnud nii populaarsuse kui ka tulude osas vaid mõni päev pärast nende käivitamist meie mänguplatvormil. “

WMG omalt poolt Manuele Mazzucato lisatud …

„Partnerlus SKS365-ga oli meie peamine eesmärk kogu 2020. aasta vältel. Koostöö nii olulise operaatoriga Itaalia ja Euroopa areenil on meie kontserni uhkuseks ja annab meile täiendav stiimul majanduskasvu ja pühendumuse saavutamiseks. Lisaks kuulsale FOWL PLAY GOLD pesale on meie mängude valikus ka mõned Itaalia turu parimad müüjad (AWP & VLT) nagu HAUNTED HOUSE ja 4 FOWLPLAY, mis kindlasti köidavad kõige nõudlikuma Planetwin365 huvi mängijad. “

Kasvav tehing:

Sellega seotud uudistes leppis Planetwin365 hiljuti kokku Maltal asuva arendajaga sisulepingus Kasvavad mängud veel üks samm, mis veelgi suurendab tema online-kasiino pakkumist.

Tehinguga jõuavad lõpuks kõik Boomingu talli 60 plussiga mängud, sealhulgas fännide lemmikud, näiteks Gold Vein, Burning Classics, Booming Games’i teine ​​osa, Booming Seven Deluxe ja üks viimaseid väljaandeid, iidse Egiptuse- temaatiline, Õnnelikud skarabid, mis on saadaval võrguoperaatorile ja selle Itaalia mängijatele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga