Skate for Gold (videopesa) saidilt Play’n GO


Rootsi veebikasiinomängude arendaja Play’n GO on kõvasti kannul oma Cat Wilde’i ja Doom of Dead videolõigu vabastamiseks naasnud, et teatada oma uue viie- ja kümnerealise Nyjah Huston: Skate for Gold tiitli lansseerimisest. .

Vaxjo peakorteri uuendaja kasutas neljapäeval ametlikku pressiteadet, milles täpsustas, et tema uusim videopesa on välja töötatud koostöös Taani kaasmaalase 5. planeedimänguga ning selle teema on Ameerika rulatamise superstaari Nyjah Hustoni ekspluateerimine.

Leiutav kaasatus:

Play’n GO väitis, et mobiilisõbralik Nyjah Huston: skate for gold tähistab esimest korda koostööd profisportlasega ja et videopesa oli loodud rulatamise traditsioonilisemate juurte jäädvustamisekskorratakse värvilist ja kunstilist grafiti stiili”, Mis on olnud spordiala sünonüüm aastakümneid. Lisaks teatas arendaja, ettugevalt stiliseeritud‘Mängul on tagasituleku suhe 96,2% ja’toob kaasa oskuse ja põnevuse transistoride rullidele tõmbamiseks”.

Suured lootused:

Kuue kogumikuga Rulatamise maailmameistrivõistlused kuldmedalid tema nimele, peetakse tavaliselt 25-aastast Hustoni kõigi aegade suurim rulataja. California põliselanik võib järgmisel aastal Tokyos seda tähelikku mainet väga hästi lisada, kuna tema spordiala teeb selle avapaugu Suveolümpia välimus.

Üllatav teema:

Johan TornqvistPlay’n GO tegevjuht, kasutas pressiteadet avalduses, et Nyjah Huston: Skate for Gold pakub kapõnevaid uusi funktsiooneMis on sellekroonivad saavutused”. Ta selgitas, et kolmerealised pealkirjad Uisutama ja Juhtmärk boonusuuendused kutsuvad huvilisi üles koguma samanimelisi ikoone, et vabastada animeeritud rulluisutajad, kes jätavad jäljedes metsikute jälgi löö ja rull üle rullide.

Loe Tornqvisti avaldust …

„Teadsime, et tahame selle mängu loomisel teha parimatega koostööd ja Nyjah esindab seda. Seda teemat on teenindusaegade maailmas väga harva uuritud ja kindlasti pole sellele varem selle nurga alt lähenenud. Kuid see on osa meie pühendumusest tuua mängijatele uusi mängukogemusi ja uutele vaatajaskondadele mänguautomaatide mängimist. ”


video slotsummer olympicsplay’n gojohan törnqvist5th planeet gamescat wilde and deadnyjah hustoni hukule: skate for goldnyjah hustonskateboardingLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga