Sisuga tegelevad Microgaminguga parimad partnerid


Parima reitinguga veebikasiino ja spordiraamatute operaator Betzest on teatanud, et nad pakuvad nüüd tänu uuele partnerluslepingule Microgaminguga mängijatele rohkem. Tehinguga saavad brändi mängijad juurdepääsu täielikule mängude valikule, sealhulgas populaarsetele teenindusaegadele nagu Gladiator, Thunderstruck, Game of Thrones ja Jurassic Park.

Rohkem sisu mängijatele:

Koostöös Microgaminguga on operaatoril nüüd juurdepääs tonnile sisule. Segusse kuuluvad sellised mängud nagu Cool Wolf ja Immortal Romance. Ka Microgamingu alammüüjad hakkavad seda tegevust alustama. Parim ilmuvad nüüd ka selliste ettevõtete pealkirjad nagu Pikselöök, Raudkoera stuudiod, Quickspin, Big Time Gaming ja palju muud.

Betzest on nüüd uhke loa omanik MGA litsents ja bränd lisas hiljuti oma pakkumisele peamised makseviisid. Nüüd jätkab ettevõte veelgi rohkemate mängudega oma kiireid laienemispüüdlusi.

Betzest CMO ja asutaja Marius Filip kommenteerisid uut partnerlust, öeldes: “Meil on hea meel sõlmida uus partnerlus juhtiv kasiino pakkuja Microgaming ™. See on suurepärane lisa meie suurte klientide pakkujate baasile meie peamistel strateegilistel turgudel. ”

Filip teatas veel, et Betzestil on hea meel lisada arendaja oma perekonda ja loodab, et ta saab nendega koos töötada veel palju aastaid.

Jätkuvad partnerlused:

See pole Betzesti ainus partnerlus sel kuul. Bränd teatas juuli alguses uuest tehingust Evolution Gaming Group AB-ga, mis on mõeldud mängijatele pakkuma uus reaalajas edasimüüja teenus. Selle partnerluse abil saab Betzest nüüd pakkuda liikmetele täielikku valikut elavaid kasiinomänge, sealhulgas selliseid pealkirju nagu blackjack, baccarat, pokker ja rulett.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga