Singapuri integreeritud kasiinokuurordid kuulutavad välja osalise elavdamiskava


Pärast veidi rohkem kui kümme nädalat tagasi koronaviiruse pandeemia tõttu täieliku aknaaluse sulgemist ja kaks Singapuri hiiglaslikku integreeritud kasiinokuurorti on nüüd teadaolevalt teatanud, et hakkavad alates homsest avama mõnda oma mugavust.

GGRAsia raporti kohaselt suleti linnriigi kuurortide maailm Sentosa ja Marina Bay Sands rajatised ajutiselt alates 7. aprillist valitsuse juhitud algatuse raames, mille eesmärk oli peatada väga nakkava koroonaviiruse tüve levik, mis on seni tappis umbes 26 kohalikku.

Ostude stimuleerimine:

GGRAsia teatas, et 2561-toaline Marina Bay Sands, mida juhib Ameerika kasiinooperaatori Las Vegas Sands Corporation tütarettevõte, näitas, et ta taaselustab koroonaviirusejärgseid operatsioone oma naabruses Shoppes jaemüügikompleks alates 19. juunist. Väidetavalt täpsustas saal ka seda, et see vara tuleb algselt selle liikmetele kättesaadavaks teha Sands Rewards lojaalsusprogrammi ja vaadake kõiki ostjaid, kellele see kehtib kohustuslikud temperatuurikontrollid.

Digitaalne kohustus:

Teadaolevalt selgitas Marina Bay Sands, et tema ise tegutsevad restoranid, hotell, muuseum, konverentsikeskus ja kasiino on suletud, samas kui kõik The Shoppes’i patroonid peavad kasutama selle omanduses olevat MBS SafeEntry registreerimissüsteem. Väidetavalt kuulutas majutusasutus seda nutitelefoni toega ettemakset „võimaldab täiendava kihi rahvahulga juhtimist ja aktiivset suutlikkuse juhtimistJa aitab sellel toetada valitsuse eesmärki lubada kontaktide jälgimine kui vaja.’

Teadaolevalt loe Marina Bay Sands avaldust …

„Marina Bay Sandsis Shoppes’is asuvad üürnikud kergendab tagasi operatsioonideks kuna nad tervitavad ostjaid taas kujundatud kogemustega täiustatud hügieeni- ja ohutusprotokollid. Esialgses etapis on The Shoppes juurdepääsetav ainult meie Sands Rewards lojaalsusprogrammi liikmetele, et tagada ohutute distantseerimismeetmete ja mahutavuse piirangute järgimine. ”

Toitlustusrõõm:

Veidi rohkem kui viis miili kaugusel ja 120-aakrises Resorts World Sentosa kompleksis on teada, et reedel on näha ettevõtte restoranide taasavamine kuigi selle kasiino, veepark ja seitse suurt hotelli on endiselt suletudkuni edaspidise teatamiseni”. Hasartmängusõbralik ettevõte, mida haldab Genting Singapore Limited Gentingi Malaisia ​​alluv Berhad taotles väidetavalt ka patroonideltkannatlikkustEnne kui tulevastele sööjatele meelde tuletada kaitsvate näomaskide kandmine on endiselt kohustuslik.

Teadaolevalt loe Resorts World Sentosa avaldust…

Teeme tihedat koostööd võimudega seoses meie taasavamise plaanidega kutsuda külalised turvaliselt tagasi kuurordisse vastavalt valitsuse tervishoiudirektiividele. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga