Singapuri aeglast taastumist prognoosivad analüütikud


Väidetavalt võib Singapuri kahe suure integreeritud kasiinokeskuse taastumine koronaviiruse pandeemia mõjudest ja aastaste mängude kogutulude koondamine lähedale 2019. aasta tasemele kuluda kuni neli aastat.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt on see Sanford C Bernstein Limitedi analüütikute Kelsey Zhu, Louis Li ja Vitaly Umansky seisukoht ning see tuleb pärast seda, kui linnriik koges 2020. aastal mängude kogutulu suhteliselt suurt koroonaviiruse põhjustatud langust. umbes 829 miljoni dollarini. Allikas täpsustas, et spetsialistide hinnangul võib see pandeemiline pohmell kesta 2025. aastani, kuna tugevale massituru nõudlusele aitab vastu aeglasem VIP-segment.

Loendamatu käivitamine:

Singapur on 2561-toaline Marina Bay Sandsi rajatis Las Vegas Sands Corporation sama hästi kui Genting Malaisia ​​Berhad‘s 120 aakri suurused kuurordid World Sentosa. The Sandford C Bernstein Limited analüütikud selgitasid väidetavalt, et nende arvates kavatsevad need kohad sellel aastal koondada mängude kogutulu umbes 943 miljonit dollarit, mis võrduks 12% -se tõusuga aastases võrdluses, enne kui kogu 2022. aasta 50% -line täiendav tõus on kuskil lähedal 1,35 miljardit dollarit.

Ligikaudne tõenäosus:

Kuuldavasti prognoosis kolmik, et kaks rajatist ootasid 1,73 miljardit dollarit 2025. aastal oleks mängude kogutulu kokku väiksem kui 1,85 miljardit dollarit on salvestatud kogu 2019. aastaks, hoolimata massituru ja mänguväliste ettevõtete märkimisväärsest tõusust. Ehkki see endine arv moodustas pandeemiaeelsest tasemest 94%, deklareerisid analüütikud väidetavalt, et tulevik “jääb ebakindlaks“Singapuri väljavaadete tõttu”lõdvenemine“reisipiirangud tulijatele”feeder turgudel“selline Malaisia ja Indoneesia.

Kuuldavasti luges Zhu, Li ja Umansky avaldust…

“Me ootame massituru hasartmängutulud ja mittemängimine peaksid 2023. aastal normaliseeruma. Pikemas perspektiivis prognoosime Singapuri turu hasartmängutulude taastumist 2025. aastaks umbes 94% -ni 2019. aasta tasemest, massituru taastumisel üle ajaloolise taseme, kuid VIP jääb loiuks. ”

Edasine saatus:

Vaadates üle 2025. aasta ja teatasid kolm analüütikut, et plaanitud laienemiste avamine aastaks Kuurordid World Sentosa ja Marina Bay Sands kümnendi hiljem surub turu tõenäoliselt kasvufaasi. Lisaks väideti väidetavalt, et mõlemad omadused olid hiljuti ületas esimese kvartali ootusi kuna viimase teenindusaegade äri taastus pandeemiaeelsele tasemele kohaliku nõudluse tõttu.

Värsked hirmud:

Kõigest hoolimata teatasid Zhu, Li ja Umansky, et Singapur on tänu sellele endiselt lühiajalise ebakindluse bastion hiljutise maksimaalse võimsuse piirangute taaskehtestamise koroonaviiruse infektsioonide suurenemine. Kuid väidetavalt lõpetasid nad prognoosi, et jurisdiktsioon võib sel aastal näha sissetuleva turismi numbreid tõuseb, jõudes 73% -ni nende 2019. aasta tasemest.