SignorBet Playsoni teenindusaegade pealkirjade käivitamiseks


Malta online-kasiinomängude arendaja Playson on sõlminud Itaalia operaatori SignorBetiga ärikokkuleppe, et veelgi laiendada oma kohalolekut Euroopa riigi iGamingi turul.

Sisukokkuleppe tõttu integreeritakse pakkuja populaarsete pealkirjade valik veebikasiinosse, signorbet.it.

Mängija lemmikud, näiteks hiljuti ilmunud Päikese tempel, arendaja kõigi aegade tipptegija Solar Queeni järellavastus, mis ilmus juulis 2019 koos 64 reaga Rooma: Caesari hiilgus, Playsoni Ajatu puuviljapesade portfell, ja Funky Fruits sari.

Rahvusvaheline publik:

Kommenteerib premium-valikule juurdepääsu saamist, SignorBeti direktor, Antonio Distante, ütles …

„Playsoni ümbritsevat mängude kollektsiooni naudib ulatuslik rahvusvaheline fännide baas, nii et meil on hea meel, et ettevõte on pardal.

„Tarnija esmaklassiline kataloog sobib ideaalselt meie tootekataloogiga maailmatasemel klientide pakkumineja ootame väga produktiivsete ärisuhete arendamist. ”

Lisaks kvaliteetsetele teenindusaegadele on Itaalia operaatori käsutuses kõigis mängudes ka Playsoni täielik komplekt integratsioonivaba kaasamisvahendid, sealhulgas ekstra keerutused ja regulaarsed turniirid erinevate mehaanikutega, millest igaüks on tõestanud mängijate hoidmise suurendamist.

Kasvav jalajälg:

Ametlikus pressiteates teatas Playsoni äriarendusjuht, Lars Kollind, kommenteeris ka lepingut, mis laiendaks ettevõtte jalajälge Itaalias, märkides …

„Meil on hea meel jätkata oma Itaalia turu suurendamist SignorBet’iga, mis on silmapaistev veebipood, mis kuulub kõrgelt hinnatud Distante’i kontserni.

„Meie portfell pakub kaasahaaravat valikut mängukogemusi, nii et sellele tehingule järgneb kahtlemata edasised partnerlused kogu maailmas. ”

Distante Group:

Itaalia juhtiv maapealsete kasiinolahenduste pakkuja, Distante Group, haldab SignorBet ja on hasartmängutööstuses tegutsenud enam kui 50 aastat. Sellel kontsernil on 4000 pluss mänguautomaati, mida võib leida 900 kohast kogu Euroopa riigis.

Nagu märgitud, tugevdab kaubandustehing Playsoni kasvavat itaalia jalajälge, pakkudes valiku pealkirju, mis on kogu reguleeritud turul populaarseks osutunud.

Pärlikaunitar:

Viimane tehing on tulvil, kui tuuakse välja arendaja uus Aasia-teemaline veebipõhine teenindusaeg Pearl Beauty: Hold And Win, kuid pakitakse ka selle üliedukalt edukat juulikuu väljaannet CashDays turniir. Põneva sündmuse õnnelik I koha võitja viis koju 6000 eurot pärast 6400149 punkti kogunemist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga