Sheldon Adelson maksab oktoobris töötajatele hüvitisi ja töötasu


Las Vegas Sands Corporationi töötaja Sheldon Adelson on Las Vegase töötajatele teatanud, et töötajad saavad töötasu ja hüvitisi ka oktoobri lõpuks. Kolmapäeval saadeti välja kiri, milles kirjeldati üksikasjalikult töötajate väljakutseid, kuna koroonaviirus algas ja on jätkunud Nevada linnas. Ehkki ettevõte nägi viiruse negatiivset mõju, jätkab Adelson oma töötajate abistamist.

Isiklikud väljakutsed:

Selles kirjas Adelson rääkis väljakutsetest, millega töötajad silmitsi seisavad, näiteks eakate sugulaste eest hoolitsemine või abikaasaga töökoha kaotamine. Samuti on ebakindel, kas lapsed naasevad kooli. Nende väljakutsete kombinatsioon on paljude ettevõtte töötajate jaoks elu keeruliseks teinud.

Väidetavalt maksis ettevõte Las Vegase Veneetsia kuurordi 10 000 töötajale kogu palga ja hüvitised Nevada osariigis toimuva sulgemise ajal. Las Vegas Sands Corporation omab koos Veneetsiaga ja Palazzot Sands Expo ja konverentsikeskus.

Suur tulude langus:

Ettevõte nägi oma töötajatele ette aega, mil enamik kasiinosid koondas töötajaid. Selle eest Las Vegas Sands Corp. ettevõte nägi a 97% langus tuludesse sulgemise aja jooksul. Juunis lõppenud kolme kuu jooksul teatas ettevõte 98 miljonit dollarit tulusid. See on palju madalam kui 3,3 miljardit dollarit teenitud samal perioodil 2019. aastal.

Nii töötajad kui ka inimesed üldiselt kiitsid Adelsonit selle otsuse eest. Töötajad said makseid ja hüvitisi rõõmsalt, kuna nad olid ilma tööta. Twitteri kasutajad kiitsid ka Adelsonit, nimetades teda auväärseks meheks. Paljud kasutajad ütlesid, et kui nad uuesti reisima hakkavad, broneerivad nad puhkuse Adelsonile kuuluvatele kinnisvaraobjektidele.


Veneetsia heldon adelsonLas Vegas Sands Corpcoronaviruspalazzoemployee kasuemployee palgalLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga