Shambala kasiino plaanib avada hiljem sel suvel


Venemaal ja Primorsky Krai Kaug-Ida provintsi valitsus on teadaolevalt teatanud, et saabuva Shambala kasiino esimene etapp on kavas avada hiljem sel suvel pärast kaheaastast tööd.

G3Newswire’i teisipäevase raporti kohaselt on Primorye integreeritud meelelahutuskeskuse tsooni koht kohaliku operaatori Shambala CJSC vaimusünnitus ja nüüd peaks ta septembri lõpuks debüteerima oma 48,8 miljoni dollari suuruse algstaadiumi koos 55 970 ruutjalga kasiinoga.

Eeldatav laienemine:

G3Newswire teatas sellest Shambala CJSC hiljem kavatseb kulutada täiendava 62,7 miljonit dollarit eesmärgiga lisada saabuvale Siberi varale 270-toaline hotell, samuti spaa ja konverentsisaal. Allikas täpsustas, et need hilisemad mugavused aitavad peaaegu kindlasti kavandatud viietärnirajatistel paremini konkureerida piirkonna ainsa teise hasartmängusõbraliku saaliga, lähedal asuva Tigre De Cristaliga Summit Ascent Holdings Limited.

Piirkonna abi:

Maxim Smolentsev, Shambala CJSC peadirektor, teatavasti kiitis kohalikku omavalitsust Shambala kasiino arendamise toetamise eestigal võimalikul viisil”. Väidetavalt teatas ta ka, et tulevane ettevõte saabüle-Aasia kuurort, mis meelitab turiste paljudest maailma riikidest”, Keskendudes esmalt kasiinosõpradele Jaapan, Hiina, Lõuna-Korea ja Kambodža.

Valik klientuur:

Kasiinoettevõtte aseesimees, Konstantin Shestakov, väidetavalt nõustunud ja lisaks kuulutanud, et tulevane Shambala kasiino peaks pakkuma „vapustav teenus”Kõrgelt liikuvatele mänguritele, kuigi praegu pole kavas kinnisvara säilitada kui„suletud eliitklubi.

Võimalikud väljavaated:

Asub umbes 30 miili põhja pool Vladivostok, on Primorye integreeritud meelelahutuskeskuse tsoon üks vaid viiest erinevast piirkonnast Venemaal, kus kasiinomängud on lubatud. Riigiettevõtte Primorsky Krai Development Corporation tegevdirektor, Igor Trofimov, kuulutati väidetavalt, et Shambala kasiino ja Tigre De Cristal võiksid lõpuks ühineda kuni kümme analoogsemat integreeritud kasiinokuurorti.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga