Shake Shake Leprechaun (videopesa) ettevõttelt RubyPlay


Pärast videopesa Egiptuse Suni avamist veidi üle seitsme nädala tagasi naasis Ukraina online-kasiinomängude arendaja RubyPlay, et teatada oma uue viie- ja 50-realise Shake Shake Leprechauni ettemakse debüüdist.

Kiievi peakontoriga innovaator kuulutas Euroopa Gaming Media and Events’i avaldatud neljapäevase ametliku pressiteate, et tema uusim HTML5-toega videopesa on temaatika Iiri mütoloogia ühe kuulsaima tegelase ümber, samas kui see on mõeldud mängijatele tõestama, et mitte raha kasvab ainult puudel, see kasvab ka vikerkaarel ”.

Sajavad hüved:

RubyPlay deklareeris, et neljarealine Raputage raputamist on ‘õemäng’Juurde Raputage raputage rahapuud videopesa, mille ta käivitas aprillis ja mis on varustatudmüntide, auhindade ja superhüvedega täidetud vikerkaar’, Mida saab kaskaadida, et harrastajaidhelded auhinnad’.

Kinnitatud kastan:

RubyPlay tegevjuht Ittai Zur teatas pressiteate vahendusel, et Shake Shake Leprechaun on keskmise volatiilsusega videopesa lisaks pakub online-kasiino mängijatele võimalust hankida juhuslik pidutsemise sümbol, mis võib-olla premeerib neidwildid, rahalised auhinnad, kordistajad ja tasuta keerutused’.

Lugege Zuri avaldust …

„Ilmselt on mängustuudiona üsna klišeelik kasutada Iiri õnne klassikalist teemat mängus. Kuid arvame, et seda kasutades meie ainulaadne Shake Shake mängumehaanik aastal Shake Shake Leprechaun seda lisab mängule tõeliselt põneva pöörde. Meil oli mängu loomisel väga lõbus ja loodame, et ka meie mängijad armastavad seda. ”


video slotrubyplayittai zuregyptian sunshake shake leprechaunshake shake money treeshake shakeLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga