Septembrikuu mängutulud vähenevad Macaus 90%


Käimasolev koroonaviiruse pandeemia mõjutab jätkuvalt negatiivselt 39 Aomeni kasiinot, kuna nende kogu eelmise kuu kogu mängutulud vähenesid aastaga 90%, ulatudes veidi üle 276,97 miljoni dollari.

GGRAsia aruande kohaselt, milles viidatakse hasartmängude inspekteerimis- ja koordineerimisbüroo regulaatori ametlikule teabele, oli september kuues järjestikune kuu, mil linna kogutulu hasartmängudest vähenes aastaga vähemalt 90%, ehkki lõpparve vastupidi esindas 66% -line paranemine võrreldes augusti viimase arvestusega, milleks on 166,59 miljonit dollarit.

Pikaajaline viivitus:

Macau on koduks maailma kõige ikoonilisematele kasiinodele, sealhulgas lootosekujuline kasiino Grand Lisboa, kusjuures allikas teatab lisaks, et need omadused on nüüdseks suutnud koguda mängude kogutulu alates 2020. aasta algusest. 4,83 miljardit dollarit, mis võrdub langusega veidi üle 82,49% võrreldes 27,59 miljardit dollarit registreeritud eelmise aasta sama üheksa kuu jooksul.

Turismimured:

Septembri tulemus tuli väidetavalt ka pärast ametnikke aastal Peking alustas mandrielanikele grupiviisiliste ja individuaalse külastuskava (IVS) viisade väljaandmist pärast üle viiekuulist peatumist. Rahvusvaheline vahendustegevus siiski Sanford C Bernstein Limited väidetavalt kasutas märkust selle kohta, et 30-päevase perioodi kogutulude summa oli siiskioodatust nõrgemKoronaviirusega seotud piirangute järkjärgulise leevendamise jamure rahavoogude pärast’Linna kasiinoturule.

Suurenev huvi:

Sanford C Bernstein Limited teatas lisaks, et Macau külastajate arv naaberriikidest oli vähenenud Guangdongi provints septembris ’viisa tagaküljel taaskäivitub augusti lõpusKasiinod, mis kannatavad seotudnõrkus VIPis ja ootel’. Väidetavalt tuli see hoolimata endisest Portugali enklaavist tervitades päevas 18 400 mandri turisti eelmisel kuul, mis oli märkimisväärne paranemine augusti alguse näitaja vaid umbes 5000.


chinabeijingivsgaming kontrollimine ja kooskõlastamine bürokraatia Grand Lisboaguangdongi provints üksikvisiit schemegaming revenuessanford c bernstein limitedcoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga