Selle aasta augustiks on seatud MARE BALTICUM


Baltikumi ja Põhjamaade suurim kihlvedude ja hasartmängude konverents on valmis otseülekandeks. Mängumängude tippkohtumine MARE BALTICUM on esimene üritus, mis toimub Euroopas pärast lukustumist Covid-19 algusest. Enamik EL-i ja EMP-i liikmesriike on nüüd kõlblikud reisima Eestisse, mis võimaldab tippkohtumise toimuda tänavu augustis.

Ürituse üksikasjad:

MARE BALTICUM toimub 6. augustil Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpia. Ürituse rühm koondab piirkonna peamised sidusrühmad koos Baltikumi reguleerivate asutustega, et osaleda nii paneeldiskussioonidel kui ka ümarlaudadel ja võrgustikuüritustel.

Kuna spordiennustused on tagasi tulnud, on päevakorras maksed ja valdkonna uuendused. Rääkivad rajad hõlmavad piirkonna esimese astme tarnijate esindajaid ja ettevõtjaid. Segusse kuuluvad Robert Dowling, Singular Singli kommertsdirektor Nadiya Attard, Relax Gaming müügidirektor ja Betsson Groupi kommertsdirektor Kaido Ulejev.

Hipther Agentuuri kaasasutaja ja ärijuht Zoltan Tuendik kommenteeris aktiivse tööstuse sündmuse tagasitulekut, öeldes: “Meil on hea meel taas kokku viia kogu Baltikumi ja Skandinaavia piirkonna tööstuse sidusrühmad, et paika panna järgmise aasta tegevuskava. ”

Tuendiku sõnul on MARE BALTICUM on teinud veel ühe miili veendumaks, et kõigile on tagatud suurepärane keskkond.

Sarnaselt 2019:

Nagu eelmise aasta üritus, lõpeb päev avaüritusega Balti ja Skandinaavia mängude auhinnad tseremoonia. Selle autasustamistseremooniaga austatakse piirkonna parimate paremikku. Auhindade võitjad tehakse teatavaks kohalolijate hääletusvooru kaudu, mis toimub tippkohtumisel varem.


Estoniagaming summittallinnmare balticumradisson blu hotelLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga