SekaBet.com integratsioonitehing Triple Cherry jaoks


Hispaania veebikasiinomängude arendaja Triple Cherry teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha oma täielikku kvaliteetsete videolõikude portfelli, mis on integreeritud iGaming domeeni aadressil SekaBet.com.

Valencia peakorteri uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud teisipäevast ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et uus tehing võimaldab SekaBet.com mängijatel nautida juurdepääsu oma kaheteistkümne videolõigu täielikule hulgale, sealhulgas populaarsetele Monsters Fear Bulletsile, Starfall Misjon ja Carnaval teevad Rio edasi.

Viimane ühendus:

Juan Antonio Galindo, Tegevdirektor Kolmekordne kirss, kasutas lühikese pressiteate abil paljastades, et see liit järgneb eelmise kuu tindile sarnastest lepingutest iGamingi tehnoloogialahenduste firmaga BetConstruct samuti veebikasiinod aadressil BetMotion.com ja BigBola.com.

Loe Galindo avaldust …

Oleme selle koostöö üle tõeliselt rahul. Töö meeskonna poolt SekaBet.com on kogu aeg olnud väga tõhus ja kiire. Oleme põnevil, et meil on koht selles suurepärases kasiinos ja loodame jätkata koostööd pikka aega. ”

Operaatori optimism:

Omalt poolt ja Andreas Zimmerman saidilt SekaBet.com teatas, et ta onväga õnnelik”Võime kohta lisada Triple Cherry videolõike tema domeeni niigi suurele pakkumisele. Juhtkond kuulutas, et ta on kindel koht tema saidil valib nende mängude nautimise teiste ees kuna need on koos detailse graafika ja animatsioonidega, samuti täiustatud matemaatika ja nauditava muusikaga.

Zimmermani avaldus loeti …

„Triple Cherryga on olnud tore töötada kogu integratsiooniprotsessi ajal ja loodame nautida pikka ja edukat suhet kui me oma äri koos kasvatame. ”


igamingbetconstructsekabet.comsisu integreeriminetriple kirsskarnaval teha riostarfall missionjuan antonio galindomonsters hirm bulletsbigbola.combetmotion.comandreas zimmermanLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga