Seitsmes Staxx (video pesa) käivitas Greentube


Kuu aega pärast oma videopesa Diamond Link: Mighty Sevens käivitamist on Austria hasartmänguhiiglase Novomatic AG Greentube tütarettevõte naasnud, et teatada oma uue viie rulliga Sevens Staxx uuenduse esilinastusest.

Viini peakorteri arendaja kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, milles täpsustas, et 1 024 videomängusaali on viimane lisa oma laialdasele Home of Games portfellile ja see on nüüd litsentsitud iGamingu operaatoritele kättesaadav selle sõna ümber.

Boonus kullaauk:

Uuendaja kirjeldas mobiilisõbralikku Seitsmesed Staxx kui „särav ja julge uus pesa”, mis pakub huvilistele võimalust panustada „massilise jackpoti võitu” paar köitvaid boonusmänge. Arendaja väitis, et samanimeline ümarpakkumine kolmik intensiivistavaid jackpotte saab aktiveerida, kogudes samal ajal teisele, kolmandale ja neljandale rullile neli juveeliga seitsme sümbolit preemiaid, mille väärtus on kuni 20 korda suurem kui käivitav panus saab koguda igaüks, kellel on õnne hämmastada Boonusratas ikoonid pealkirja esimesel ja viiendal rullil.

Loe Greentube avaldust …

Laotud sümbolid suurendavad võiduvõimalusi veelgi samal ajal kui boonusratta funktsioon lisab lõbusate mängukohtade jaoks veelgi põnevust, kui haaramiseks on ette nähtud kolm suurt jackpotti. ”

Tõusvad hüved:

Greentube kuulutas, et Sevens Staxx boonusfunktsioon oma viimases neljarealises videopeas kutsub mängijaid üles koguma seitse sobivat ikooni kas valge, sinise või punase värviga, et tasakaalustada miniatuursed, alaealised või suurejoonelised jackpotid. Online-kasiinomängijad saavad samaaegselt kasutada ka kolme tasuta korduskasutust, kui nad üritavad panustada ühele neist tulusatest auhindadest enne, kui kõik nende keerutused on ammendatud.

Arendaja avaldus on järgmine:

„Ainulaadses uues puuviljapeos Sevens Staxx ootavad mängijaid lõbusad ja haaravad võiduvõimalused. Kui kolm hämmastavat jackpotti on haaramiseks üles seatud, see on tõeline showstopper. ”


igamingvideo slotgreentubenovomatic agbonus wheeldiamond link: vägev sevenssevens staxxLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga