Seadusandlik abi kavandatud Chicago kasiinos


Illinoisis ja võimalusele, et Chicago võõrustab ühel päeval kasiinot, on väidetavalt tehtud üks samm sulgemist pärast seda, kui eile tehti Midwesteri osariigi eelseisva aastaeelarve muudatused.

Kohaliku televisiooni ringhäälinguorganisatsiooni WTTW-TV pühapäevase raporti kohaselt sisaldusid muudatused parlamendi seaduseelnõus 516, mille Illinoisi esindajatekoda kiitis heaks vahemikus 68–44, enne kui Illinoisi osariigi senat määras sanktsioonid suurema veenvalt häältega 37–19.

Laienev meelelahutus:

Illinoisis on praegu kodu kümme jõepaatide kasiinot kuid eelmisel aastal ratifitseeritud õigusaktidega soovitakse seda portfelli laiendada kuus täiendavat hasartmängusõbralikku asutust sealhulgas üks riigi suurimas linnas, Chicago. Kuid varsti pärast uurimist ennustati, et sellise koha maksumääradTuuline linn”Muudaks mõnede metropol peaaegu võimatuks 2,7 miljonit inimest operaatori meelitamiseks.

Kriitiline järeleandmine:

WTTW-TV teatas, et Chicago linnapea Lori kergejalgne (pildil) reageeris seejärel seadusandluse pakutud maksumäärasid küsides langetada hoolimata asjaolust, et nii võis Illinois teenida Aastas 350 miljonit dollarit vähem kasutamiseks mujal kui maanteede infrastruktuuri projektides. Selline olukord lõi ummikseisu, mis väidetavalt purunes alles eile pärast seda, kui kasiino pooldajad suutsid seadusandjaid veenda, et nende tollimaksude vähendamine võib siiski kaasa tuua aastane tuulepuhang kuni 500 miljonit dollarit, mis oleks oluline õnnistus Illinoisi kubernerile Jay PritzkerKavandatud kapitaliinvesteeringute programmi „Illinoisi ümberehitamine“.

Võimalik projekt:

Teadaolevalt teatas Lightfoot ringhäälinguorganisatsioonile, et hiljuti vastuvõetud õigusaktides sisalduvad alandatud maksumäärad on teinud Chicago kasiinost „rahaliselt elujõuline”Koos oma linna osaga kõigist tuludest, mis tuleb eraldada alarahastatud tuletõrjujate ja politsei pensionifondide toetuseks. Lisaks väitis ta seda väidetavalt Cooki maakond peaks saama 1% kavandatud kasiino maksutuludest, mis eraldatakse selle kriminaalõigussüsteemile.

Teadaolevalt teatas valgusfoor …

See hetk on kujunemas aastakümneid ning kujutab endast kriitilist sammu meie linna pensionikohustuste tugevdamise suunas tohutu infrastruktuuri rahastamise suurendamine ja tuues tuhandeid uusi töökohti kogu Illinoisi jaoks. ”

Gubernatoorsed rõõmud:

Väidetavalt kiitis president Pritzker seadusandjaid selle eest, et nad jõudsid kokkuleppele Chicago kasiino muudetud maksumäärade osas enne selle kuulutamist nüüd kavatseb ta muudatustele alla kirjutada.

Teadaolevalt loe Pritzkeri avaldust …

„Ootan huviga selle õigusakti allkirjastamist, mis annab usaldusväärse rahastamisvoo meie ajaloolisele 45 miljardi dollari väärtuses Illinoisi ümberehituse kapitaliprogrammile, ja tänan nii seadusandliku koosseisu kahepoolset esindajaid kui ka linnapea Lightfoot selle seaduseelnõu üle finišijoone viimise eest. Koos, loome töökohti ja taastame oma riigi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga