Seadusandlik abi Atlantic City kasiinodele


New Jersey peaassamblee eelarvekomisjon on teadaolevalt heaks kiitnud kaks kavandatavat õigusakti, mis on välja töötatud Atlantic City üheksa kasiino abistamiseks nende jätkuvatest koronaviirusega seotud seiskamistest.

Ajalehe The Press of Atlantic City teisipäevase teate kohaselt käskis New Jersey kuberner Phil Murphy idaosariigi kasiinod sulgeda 16. märtsi õhtul, et aidata peatada väga nakkava tervisehäda levikut. Väidetavalt lämmatas see samm piirkonna ühe peamise majandusjõu ja viis kohe umbes 26 000 inimese tööta.

Rahaline hõlbustamine:

Atlantic City ajakirjandus teatas, et seadusandjad loodavad nüüd aidata neil kasiinodel jätkuvast sulgemisest loobuda, võttes vastu paar meedet, mis vabastada sellised kohad mitmesugustest litsentsitasudest nende riigi poolt volitatud sulgemiste ajaks. Ajaleht täpsustas, et ettepanekud on tuntud kui A4031 ja A4032 ning muudaks ka kehtivaid New Jersey seadusi, mis käsitlevad reklaamimängukrediidid ja nende mahaarvamine kogutulust.

Tulev kursus:

Need kaks ettepanekut pannakse nüüd enne täielikku hääletamist hääletusele New Jersey peaassamblee koos ühe nende peasponsori, Demokraatliku Assamblee esindajaga Louis Greenwald, teatades, et osariigi kasiinode sulgemine on “kahtlemata heitnud tohutu varju Atlantic City ja New Jersey turismitööstusele”.

Väidetavalt rääkis Greenwald ajalehele …

„Tänasest komisjonist vabastatud õigusaktid toimivad täiendusena pakkuda eelarvelist teed edasi selle tööstuse jaoks, millele on selle pandeemia tagajärjed laastanud. Tee, mis aitab meid taastumise kaudu liikuma panna, ja see on eriti eesmärk näha, kuidas Atlantic City jälle teele astub. Veelgi olulisem on, et need meetmed: aidata tuua stabiilsust tuhandete selle piirkonna kasiino- ja hasartmängutöötajate jaoks kellel on ees ebakindel tulevik. ”

Senaatori järeltulija:

Atlantic City ajakirjandus teatas, et paarile ettepanekule on viidatud New Jersey osariigi senatValitsuse, palga-, turismi- ja ajaloolise säilitamise komitee, ehkki see organ pole veel kuulamisi kavandanud.

Potentsiaalse kaitse:

New Jersey osariigi senaator Chris Brown väidetavalt ütles ta ajalehele, et saab toetada mõlemat meedet lootes välja töötada plaani, mis aitaboma kohaliku majanduse võimalikult kiire taaskäivitamineSamal ajal kui president New Jersey kasiinoühendusVäidetavalt kirjeldas ettepanekuid Steve Callender kui kasiinotööstuse tuleviku kindlustamisel kriitilise tähtsusega filmis ‘Aiariik’.

Teadaolevalt loe Callenderi avaldust …

“See seadus saab aidata seda elutähtsat majandusharu stabiliseerida, toetame meie majutusasutuste turvalist uuesti avamist ja aitame meid töötajaid ja külalisi tagasi tervitada niipea, kui New Jersey kodus olemise korraldus on tühistatud. Ka see õigusakt: aitame meil jätkata ostude ostmist New Jersey müüjatelt samuti maksumaksed, mis põhinevad kasiinotuludel ja tööhõives. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga