Sea Raiders (video pesa) firmalt Swintt Malta Limited


Huvitav online-kasiinomängude arendaja Swintt Malta Limited on teatanud oma senise kõige ambitsioonikama mängu väljalaskmisest viie- ja 20-palgalise Sea Raidersi videopessa.

Uuendaja, mille peakorter asub Ta ‘Xbiexi äärelinnas, kasutas uuendaja ametlikku teisipäevast pressiteadet, mille avaldas European Gaming Media and Events, et piraatideemalisel pealkirjal on videomängude kajad, kuna see pakub iGamingu huvilistele võimalust “lahti teha” uued saared mängusisesel kaardil ”, kogudes hulga spetsiaalseid sümboleid. Lisaks väitis firma, et igaüks neist maadest on seotud konkreetse teemaga, millel on konkreetne boonusvoor, et anda mängijatele tõhusam võimalus nautida “viit mängu ühes”.

Uurimise eelised:

Swintt Malta Limited selgus, et kõik saared kolmes reas Sea Raiders pääseb juurde, kogudes nendest põhimängus viis verstaposti mis on seotud konkreetse boonusvooruga. Arendaja selgitas, et konkurendid võivad pealegi vallandada pealkirja Aardejaht lisa, kogudes vähemalt kolm hajumist.

Pidev toetus:

Swintt Malta Limited äriarendusdirektor David Mann kasutas pressiteadet, et kuulutada, et mobiilisõbralikud Sea Raiders kasutavad lisaks „püsivad andmed”, Et mängijatel lubada päästa nende edasiminek pakkudes neile paremad võimalused juurdepääsu tagamiseks kõigile viiele saarele.

Loe Manni avaldust…

„Olen ​​Sea Raidersi pärast põnevil olnud, sest kuulsin esmakordselt kontseptsiooni ja Mul on hea meel näha selle käivitamist. See on tõesti eriline tiitel, millel on lisaväärtus mängijatele, kellele meeldib sama mängu sees uute mängukohtade avamine. Meie stuudio on pidevalt järjekindlamaid mänge ja Sea Raidersi pakkunud tundub olevat ehteks meie kroonil nii kaugel.”


igamingvideo slotdavid mannswintt malta limitedsea raidersLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga