Scout Gaming on EGR B2B auhindade nominendiks Fantasy Sports Tarnijale


Scout Gaming Group on litsentseeritud ja reguleeritud igapäevase fantaasia spordi- ja kihlvedude lahenduste pakkuja ning selle teenuse pakkujate valik on sageli tunnustatud. Pakkuja on nende klientide nimekirjas üks suurimaid veebioperaatoreid ja pakub jätkuvalt Euroopas ainukest fantaasiaspordi likviidsusvõrku. Alles hiljuti teatati, et Scout Gaming kandideerib EGR B2B auhinnale neljandat korda järjest. Pakkuja ootab auhinda Fantasy Sports Tarnija.

Läheme 3 juurderd Võida:

Scout võitis auhinna aastal 2018 ja 2019, nii et see aasta tähistab 3rd järjestikust aastat, mil ettevõte sai nime Fantaasia spordi tarnija võitja, kui nad teenivad tiitli. Võitja kuulutatakse välja 21. juulil toimuva digitaalse tseremoonia ajalst.

EGR auhinnad peetakse mängumaailmas suureks auks. Hindamisprotsessi viib lõpule sõltumatutest isikutest koosnev meeskond, mille tulemusi auditeerib Deloitte. Selle eesmärk on tagada auhindade läbipaistvus ja õiglus.

Arendaja sõnul…

Tegevjuht Andreas Ternström kommenteeris nominatsiooni, öeldes: “Mul on hea meel, et skaut tunnistatakse aasta-aastalt üheks kõige edukamaks ettevõtteks, kui ta on uuesti EGR B2B Awards nominendil. Tahan tänada meie suurepäraseid tootearendusmeeskondi, kes töötavad väsimatult selle nimel, et hoida meie toode uuenduste ja kvaliteedi absoluutses esirinnas. ”

EGR auhinnad:

EGR B2B auhinnad autasustavad mänguettevõtteid ning tähistavad neid, kes pakuvad parimat teeninduse valikut. Tarnijate saavutusi tunnustatakse kõigil suurematel erialadel, sealhulgas mängutarkvara, kihlveotarkvara, värbamine, infrastruktuur, IT ja palju muud.


europeEGR B2B Awardsscout gamingfantasy sporditarnijaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga