Scientific Games on teinud koostööd Nederlandse Loterijiga


Scientific Games Corporation on endiselt spordiennustuste maailmas liider, pakkudes uusi tehinguid sisu levitamiseks kogu maailmas. Sel nädalal teatas ettevõte riikliku loterii kaudu Hollandis uuest turuletoomisest. Scientifici spordikihlvedude tootekomplekt elab selles piirkonnas ja nad tarnivad kvaliteetseid spordilahendusi 24 kogu loteriile kogu maailmas.

Nederlandse Loterij

Madalmaade loterii on tuntud kui Nederlandse Loterij, pakkuja, kes on nüüdseks integreerunud Teaduslike mängude tootekomplekt ja täiendas oma spordiennustuste pakkumist. Tootekomplekt sisaldab mängijatele kohandatavaid kogemusi koos kvaliteetsete kaubandusteenustega.

Spordikihlvedude täielik digitaalne lahendus on otseülekandes Holland, mis hõlmab nii hallatavaid kauplemisteenuseid kui ka täielikke mängueelseid, mängu sees olevaid ja riskijuhtimisteenuseid.

SVP spordiraamat Digital, Science at Keith O’Loughlin kommenteeris uut turuletulekut, öeldes: “Nederlandse Loterij on meie hinnatud klient ja meil on hea meel, et meie spordiennustuste tehnoloogia asub nende mängijakogemuste keskmes.”

Nederlandse Loterij tehnoloogiaametnik Maurice Meijer kommenteeris samuti, et liikumine Scientific Games spordiennustuste platvormile on oluline, kuna ettevõte püüab pakkuda klientidele iga päev parimat kogemust loteriiga ja selle kaubamärkidega. Kuna pakkumist on täiustatud, on bränd saanud klientidelt tugevat tagasisidet, kuna nad on uue kasutajaliidese vastu teretulnud.

Tegutsevad Michiganis

Uudised Hollandi turuletoomise kohta saabuvad vaid mõni päev pärast Teaduslikud mängud teatas oma spordiraamatu väljaandmisest Michiganis FireKeepersi kasiino kaudu. Nottawaseppi Potawatomi Huron Band on rajatise omanik ja haldaja, kes on teinud tarnijaga koostööd nii jaemüügi kui ka digitaalsete spordiennustuste pakkumisel.

Arendaja laiendab oma jõupingutusi kogu maailmas, kui nad hakkavad pärast partnerluslepingute sõlmimist USA ja välisriikide suuremates piirkondades uusi teenuseid pakkuma.


Kihlvedude korraldamine Hollandis Hollandis LoterijLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga