Scientific Games Corporationi kahe riigi laiendamine


Ameerika iGamingi, loterii- ja mänguautomaatide uuendaja Scientific Games Corporation teatas tehingu allkirjastamisest, mille tulemusena laiendas ta oma digitaalseid suhteid Wynn Resorts Limitediga Colorado ja Indiana osariikidesse.

Las Vegase peakontor kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet (pdf) üksikasjalikult, et Wynn Resorts Limited’i meelelahutuslik Wynn Sports’i rakendus on juuli lõpust alates kasutanud oma spordiennustuse ja iGamingi platvorme New Jerseys ning tal on nüüd luba nende samade edusammude kasutamiseks et tuua analoogne mobiilisõbralik meelelahutus Indiana ja Colorado harrastajatele.

Enesekindlus:

Scientific Games Corporation deklareeris, et laiendus on näha Wynn Sport innovatsioon, arvestades võimet seda kasutada OpenSports ettevõtte lahendus kui ka selle OpenPlatform mängijakonto haldamise platvorm kahes osariigis, mis mõlemad legaliseeris veebi- ja maapealsed spordiennustused eelmise aasta lõpus pärast kutse- ja harrastusspordikaitse seaduse (PASPA) varasemat tühistamist.

Ulatuslik meelelahutus:

Scientific Games Corporationi digitaalne tegevjuht Jordan Levin kuulutas pressiteate vahendusel, et lisaks on tema ettevõte andnud Wynn Resorts Limitedile juurdepääsu omaturu juhtiv sisu koondamise süsteem’, Kus elab tunduvalt üle 2000 online-kasiino tiitli, sealhulgas populaarsed Raevukas ninasarvik, Zeus ja 88 varandust videopesad.

Loe Levini avaldust …

“Oleme rõõmsad, et saame partnerluse laienedes töötada koos Wynn Resorts Limitedi ja selle erakordse meeskonnaga. Ootame meelelahutusvõimaluste arendamist ning pakuvad nendes osariikides mängijatele möödapääsmatuid spordiennustuse ja iGamingi kogemusi. “


uus jerseypakkumisharrastajate ametialane ja amatöörspordikaitseLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga