Sands China Limitedi teise kvartali puudujääk


Ameerika kasiinooperaatori Las Vegas Sands Corporationi alluv Sands China Limited on teadaolevalt teatanud, et tema juuni lõpu kolme kuu kokkuvõtlik netotulu langes aastatagusega võrreldes üle 200%, moodustades 549 miljoni dollari suuruse puudujäägi.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku esildist, et teise kvartali langus oli suuresti tingitud rangematest piiripiirangutest, mis kehtestati koroonaviiruse pandeemia leviku tõkestamiseks, mis oli hiljem tõi kaasa selle Aomeni viit kinnisvara külastanud mängijate arvu märkimisväärse vähenemise.

Tuntud mängija:

Üks endise Portugali enklaavi suurimaid kasiinooperaatoreid, Sands China Limited vastutab Veneetsia Aomen, Aomeni Plaza, Liivad Aomen ja Pariisi Aomen kinnisvara ja on peaaegu valmis 2 miljardi dollari suurune projekt mis muudab selle hiiglast Sands Cotai Central arenedes uue ilmega Londoni Aomeni. Lisaks juhib firma Marina lahe liivad kinnisvara Singapuris ja teadaolevalt selgus, et tema teise kvartali kogutulud olid langenud 98,1% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 40 miljonit dollarit.

Vara langus:

Kasiinoettevõtte koroonaviiruse põhjustatud teise kvartali langus oli kõige tugevam Pariisi Aomenis, kus puhaskasum vähenes aasta varasemaga võrreldes 105,6%, saavutades selle puudujääk 23 miljonit dollarit. Väidetavalt täpsustas ettevõte ka võrreldava 97,9% -lise trummelkuivatamise ettevõtjaid oma Sands Cotai keskuses kolme kuu jooksul ainult 10 miljonit dollarit samal ajal kui Veneetsia Aomen ja Marina Bay Sands kriitika järgi identsed 96,7% langesid aastases võrdluses 28 miljonit dollarit ja 23 miljonit dollarit vastavalt.

Las Vegas Sands Corporation omab peaaegu 70% -line osalus Sands China Limitedis, kusjuures viimane ettevõte on lisaks teatanud, et tema Sands Aomeni rajatise teises kvartalis langes netokäibe teises kvartalis 95,5% 7 miljonit dollarit koos sama suure 91% -lise vähenemisega The Plaza Macao 19 miljonit dollarit.

Vanema langus:

Allikas teatas, et teise kvartali uudised polnud Las Vegas Sands Corporationi jaoks palju paremad, kuna hiiglaslik ettevõte kasutas omaenda kolmapäevast esitamist, et märkida enda kogukasumi netotulu 189% -line võrreldav langus. puudujääk 985 miljonit dollarit. Väidetavalt tuli see nii, et behemotiga seotud tulud olid langenud umbes 97,1%, lihtsalt 98 miljonit dollarit isegi kui see kulutas 382 miljonit dollarit kapitalikulude kohta Aomenis.

Kohene parandus:

Hoolimata kõigist halbadest uudistest kuulutas Las Vegas Sands Corporationi 86-aastane esimees ja tegevjuht Sheldon Adelson teada, et jääb endiselt „optimistlik meie turgudel reisi- ja turismikulude võimaliku taastumise osasKui ka tema firmatuleviku kasvuväljavaated”.

Teadaolevalt loe Adelsoni avaldust …

„Mul on hea meel tõdeda, et koronaviiruse pandeemiast taastumisprotsessi varajased etapid on kõigil meie turgudel käimas. Meil on õnne, et meie rahaline tugevus võimaldab meil jätkata meie varem välja kuulutatud kapitalikulude programmide elluviimiseks nii Aomenis kui ka Singapuris, jätkates samal ajal kasvuvõimaluste otsimist uutel turgudel. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga