San Quentini xWays (videopesa) debüteeris Nolimit City Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Nolimit City Limited kutsub kogu maailma online-kasiino harrastajaid teenima 25 elu, nautides oma uut viie rulliga ja 243 võimalust võita San Quentin xWays videopesa.

Gzira Valletta äärelinnas asuv ettevõte kasutas teisipäevase ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et tema uusim mobiilisõbralik uuendus on tema teemal California kuulsas San Quentini osariigi vanglas ja selle on välja töötanud sama meeskond kaosega täidetud Punk Rockeri pealkirja taga. ilmus veebruaris.

Jahutavad tegelased:

Nolimit City Limited teatas, et San Quentini xWays on kujundatud ‘asju võimendama ja meeled mängijast välja meelitama“pakkudes”kõrge oktaanarvuga, andestamatu ja järeleandmatukogemus, mis algab siis, kui konkurendid sisenevad hirmutava vangla õue, mis kunagi oli selliste kurjategijate kodu Charles Manson, Richard Ramirez, ja William Bonin. Siit ja uuendaja teatas, et selle uus kolmerealine videopesa kutsub online-kasiino austajaidkohtuda huvitavate isiksuste ansambliga, nagu Heinrich 3rd, Crazy Joe Labrador ja Beefy Dick“püüdes vältida probleeme, mis võivad kaasa tuua”sääre seljas“.

Tähelepanuväärsed tulud:

Arendaja selgitas, et ka San Quentin xWays tuleb koos 96,03% tasuvus mängija suhtes ekraani kõrval, mis võib laieneda viie-viie ruudustikuga veelgi suurema kasu saamiseks. Nolimit City Limited kuulutas, et nendega on liitunud ‘mitme funktsiooni ostmise funktsioonid“see võib viia tiitli saamiseni Lockdown keerutab boonusfunktsioon, kus igaüks, kellel on õnne avada vähemalt kolm boonussümboli, võiks minema minna auhind, mille väärtus on kuni 2000 korda suurem kui nende käivitav panus.

Otsene kavatsus:

Per Lindheimer Nolimit City Limited’ist väitis pressiteate vahendusel, et San Quentin xWays ‘on kahtlemata üks kõige lennukamaid ja suurema panusega slotimänge“tema ettevõte on kunagi arenenud ja pakub lisaks”tohutu võidupotentsiaal‘, mis ületab midagi vähem kui 150 000 korda suurem mängija panus.

Loe Lindheimeri avaldust …

“Püüame alati nihutada piire ja leida uusi viise uue mehaanika ja portreede ehitamiseks meie teenindusaegade jaoks. San Quentini xWays pole erand ja võite näha sarnasusi hitt-hitiga Punk Rocker; sõmer, kuri ja plahvatusohtlik. Tere tulemast San Quentini, kuid vali oma sõbrad kindlasti hoolega. ”