Salemi kasiino kavatsus Siletzi indiaanlaste konföderatiivsete hõimude jaoks


Lääne-Ameerika osariigi Oregoni osariigis ja Siletzi indiaanlaste konföderatsioonide hõimud on väidetavalt esitanud usalduspiirkonna taotlus loodab saada ametliku loa tuua väike kasiinokuurort 20 aakri suurusele reservatsioonideta maale Salem.

Ajalehe Salem Reporter esmaspäevase raporti kohaselt on föderaalselt tunnustatud hõim Chinook Windsi kasiinot juhtinud Lincolni linn alates 1995. aastast ja taotleb nüüd Euroopa Keskpanga nõusolekut India asjade büroo ehitada riigi pealinna jaoks saal, kus oleks ka 500-toaline hotell 180 800 ruutjalga kasiino mis pakub valikut umbes 2000 teenindusaega ja 45 mängulauda.

Püsiv ettepanek:

Ajaleht teatas, et Siletzi indiaanlaste konföderatsiooni hõimud teatasid kõigepealt plaanist tuua kasiino Salemi põhjaküljele veidi üle kolme aasta tagasi ja lootsid selle koha avada 2021. aasta lõpuks. Hõim väitis väidetavalt, et lisaks sellele soovib ta saabuva arengu võõrustamist restoranide kolmik ja toiduväljak lisaks spordibaar, ööklubi ja rohke parkimisega ürituste keskus.

Leiutav kavatsus:

Salemi reporter selgitas, et hõim on optimistlik, et föderaalvalitsus kiidab heaks tema usalduse saamise taotluse, kuna kavandatavat projekti oodatakse luua umbes 1500 täistööajaga töökohta ja tuua esimese aasta sissetulekud umbes 184,5 miljonit dollarit. Siletzi indiaanlaste konföderatsiooni hõimud väitsid väidetavalt, et kavandatav saal tegutseb lisaks kujuteldav tulude jagamise kord see tähendab, et pooled osalused jagatakse teistele piirkonna hõimudele, ülejäänu läheb riigile ja kohalikele omavalitsustele.

Rivaali vastupidavus:

Hoolimata sellest stiimulist teatas ajaleht, et plaan tuua Salemisse kasiinokuurort on suunatud ägeda vastuseisuni alates Grand Ronde konföderatiivsetest hõimudest, kes vastutab 254-toalise Spirit Mountaini kasiino eest. Väidetavalt usub see teine ​​hõim uue hasartmängusõbraliku kinnisvara avanemise väljavaadet vaid 35 miili kaugusel omadest kahjustaks äri ja võib põhjustada töökohtade kaotuse.

Kahjustav soov:

Grand Ronde konföderatiivsete hõimude lobist Justin Martin teatas, et Spirit Mountaini kasiino 1200 töötajaga on Polki maakonna suurim üksik tööandja lisaks aitab ta rahastada kohalikke tuletõrje- ja politseiteenuseid. Ta väitis väidetavalt, et ka kavandatava Salemi kasiino lubamine õõnestada hõimude legaliseeritud algset eesmärki.

Väidetavalt rääkis Martin ajalehele …

“Programmi esialgne kavatsus India hasartmängude reguleerimise seadus eesmärk oli luua majanduslikke võimalusi reservatsioonides ja nende läheduses kogu Ameerika Ühendriikides. Kui see kasiino kiidetaks heaks, annaks see hõimudele stiimuli jätkata sarnaseid projekte linnapiirkondades. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga