Saksamaa spordipanustamise litsentsid GVC Holdingsile


Suurbritannia iGamingi ja spordiraamatute operaator GVC Holdings teatas, et neljale suuremale kaubamärgile on antud litsents Interneti-spordiennustuse korraldamiseks Saksamaa reguleerival turul.

Londoni börsil noteeritud ettevõte kasutas ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et tema kaubamärke Ladbrokes, SportingBet, Bwin ja Gamebookers puudutavad otsused on kohe tõhusad, ehkki see püüab nüüd koostada ajakava nende individuaalseks rakendamiseks sallivuspoliitika direktiivide osas, mis sisalduvad direktiivis. uue riigi hasartmängude leping.

Kohustatud maksimumid:

GVC Holdings selgitas, et need käskkirjad on kehtestanud 1000-eurone (1180-dollarine) panuste limiit kuus Saksamaa spordikihlvedude harrastajate jaoks Saksamaal, kuigi seda ülemmäära võidakse tõsta koguni 10 000 eurot (11 805 dollarit) neile, kes suudavad täita mitmeid vastutustundlikke hasartmängukriteeriume. Operaator teatas, et ka tema kaubamärgid on kohustatud kehtestama hoiuste limiidid kuniklientide kontrolliprotsessidJa seejärel piirata individuaalseid boonuseid aastas maksimaalselt 100 eurot (118 dollarit).

Firma teatas, et need Sallivuspoliitika juhised peavad lisaks nõudma Saksamaa spordiennustuse litsentsiomanikeltteatud vastutusnõudedOma klientidele, kuigi kuni 1% nende klientuurist suudab kihlvedusid teha 30 000 eurot (35 400 dollarit) aastas ‘rangema hoolsuse ja teatavate kahjupiirangutega. ”

Eatne täitmine:

Shay Segev, GVC Holdings’i tegevjuht, teatas pressiteate vahendusel, et tema ettevõte loodab nüüd täielikult rakendada kõiki sallivuspoliitika algatusi,2021. aasta alguses“Mille tulemuseks on tõenäoliselt kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni langust aastapõhiselt kuni 40 miljonit naela (52,2 miljonit dollarit).

Lugege avaldust Segevist

“Nende litsentside väljaandmine on GVC Holdingsile suurepärane uudis, tuues selguse ja kindluse, mida oleme ammu otsinud Saksamaal spordiennustuse jaoks. Koos hiljutise sallivuspoliitikaga saame nüüd kindlalt tulevikku vaadata, tuginedes meie turuliidri positsioonile pakkudes oma Saksa klientidele võrreldamatut ja innovaatilist kogemust. Saksamaal oodatud võrgumängude regulatsioon tugevdab meie positsiooni meie valdkonna globaalselt reguleeritum ja vastutustundlikum operaator. ”

Märkimisväärne konkurents:

Omalt poolt ja iGamingBusiness.com kasutas selle auhinna enda kajastamist, et Sularahapunkt kaubamärk Saksamaa mänguautomaatide hiiglaselt Gauselmanni rühmitus samuti domeen aadressil Tipwin.com lisaks on neil just litsents hakata oma teenuseid pakkuma Saksamaa mängijatele. Allikas täpsustas, et sallivuspoliitika direktiivid peavad lisaks kohalikule mängule piirduma nendega üle 21-aastased ja keelata sellistel mängijatel kaotades rohkem kui 20% oma maksimaalsest kulutusest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga