Saksa (kraapekaart) piloot ettevõttele Scientific Games Corporation


Ameerika mänguautomaatide uuendaja Scientific Games Corporation teatas pilootprogrammi käivitamisest, mille käigus Saksamaa Sachsenlotto on piiratud arvul oma PlayCentral HD iseteenindusega loterii kraapekaartide müügiautomaate välja pakkunud.

Las Vegase peakontor kasutas ametliku kolmapäevase pressiteate (pdf) abil üksikasjalikult, et esimene omalaadne kokkulepe on hõlmanud Ida-Saksamaa Saksi liidumaa loteriid, tutvustades üksusi kohalikes kaubanduskeskustes ja jaemüügikohtades. peakorteris ajaloolises Leipzigi linnas.

Eksperimentaalne harjutus:

Scientific Games Corporation selgus, et kohtu alla PlayCentral HD masinad on kohandatud vastavalt nende värvile Sachsenlotto ning aktsepteerivad ka deebetkaarditehinguid pärast integreerimist riikliku loterii makseteenuse pakkujaga. Arendaja selgitas, et müügiautomaadid on nüüdseks liitunud oma stabiilsusega, kus on üle 12 000 sellise üksuse, mida operaatorid kasutavad kogu maailmas, ja lisaks kasutavad nad vanuse kontrollimise tarkvara kohalike vastutustundlike mängude nõuete täitmiseks.

Kiire tõus:

Scientific Games Corporationi rahvusvaheliste loteriisüsteemide müügi- ja turundusasepresident Matthias Muller kuulutas pressiteate vahendusel, et kraapekaartide pealkirjad onkõige kiiremini kasvavad loteriimängud Saksamaal ja Saksamaal ”ning et PlayCentral HD masinad on lisaks varustatudmängija väljaregistreerimiskogemus, mis sarnaneb veebis ostlemisega.

Lugege Mulleri avaldust …

„Iseteenindustehnoloogia nüüd juba ajakohastab loteriide jaemüügivõrku USA-s ja teistes riikides. Scientific Games Corporation on selles valdkonnas juhtinud innovatsiooni, aidates meie loteriikliente laiendage jaemüüki, et saavutada maksimaalset müüki ja kasumit nende headel eesmärkidel. “

Kliendi kaalutlus:

Omalt poolt ja Siegfried Bohring, Sachsenlotto tegevdirektori asetäitja, teatas, et PlayCentral HD üksused abistavad loosisuurenenud tarbijate nõudluse rahuldamine”Kraapekaartide jaoks, võimaldades samal ajal joondadamängijate iseteeninduslahenduste rahvusvaheliste suundumustega. ”

Bohringi avaldus kõlas …

Sellel olulisel piloodil on hea algus ja võivad juhendada teisi Saksamaa loteriisid jaemüügi moderniseerimise kavades. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga