Saipani süüdistused tabasid Imperial Pacific International Holdings Limitedit


Põhja-Mariaanide Ühenduses ja Saipani poolelioleva Imperial Palace’i taga asuva ettevõtte kahele juhile on väidetavalt esitatud föderaalsed süüdistused seoses väidetega, et nad võisid aidata töövõtjal ebaseaduslikult importida umbes 600 võõrtöötajat.

Inside Asian Gaming teate kohaselt avas Imperial Pacific International Holdings Limited kasiino Saipani saalis 2017. aasta juulis, kuid on sellest ajast alates pingutanud külgneva 500-toalise hotelli töö lõpetamiseks. Ilmselgelt kulude madalal hoidmiseks väitis Ameerika Ühendriikide Põhja-Marianasaarte ringkonnakohus esitatud süüdistuses väidetavalt, et ettevõte pidas kinni Hiina ehitusettevõtte China Metallurgical Group Corporationi tütarettevõttest MCC International Saipan Limited, et importida välismaale ehitajaid ebaseaduslikult. turistidena poseerimine

Oletatavad kahtlusalused:

Süüdistus esitati 2019. aasta august ja nimetab Imperial Pacific International Holdings Limitedi kõrgemad juhid Jianmen Xu ja Liwen ‘Peter’ Wu kostjatena. Väidetavalt on föderaalkohus ka süüdistuse esitamiseks Yan Shi alates MCC International Saipan Limited mis puudutab väiteid, et kolmik oli rikkunud Raketeerijate mõjutatud ja korrumpeerunud organisatsioonide (RICO) seadus, tegelenud rahapesuga ja vandenõus ebaseaduslikult sadama ja tööle võtma ebaseaduslikke välismaalasi.

Kriitiline etteheide:

Selle nädala alguses kinnitamata süüdistus väitis väidetavalt, et kolm meest juhtisid kriminaalset skeemi, mis nägi Hiinast Saipanisse imporditud ehitustöölised vastupidiselt CW-1 viisasüsteem järelevalve all Ameerika Ühendriikide sisejulgeolekuministeerium. Allikas täpsustas, et arvatakse, et see korraldus töötas kuni 2010 2017. aasta märts föderaalametnikega lisaks väites, et Imperial Pacific International Holdings Limited paaril oli “kaudselt ja selgesõnaliselt tellitud‘MCC International Saipan Limited’palgata loata võõraid töötajaid”Eesmärgiga aidata lõpule viia Saipani 650 miljoni dollarine Imperial Palace.

Välismaised fondid:

Veel teatati, et süüdistusel, millel väidetavalt on lisaks veel oma iseloom kaks nimetuid ja nimetamata kaasliiklejaid firmalt Imperial Pacific International Holdings Limited, väidab, et illegaalsed töötajad maksti sularahas või pangaülekandega Mandri-Hiinast kontodele ja kontodele.

Teadaolevalt loe süüdistust

Järgmise aasta jooksul vastusena komisjoni poolt läbiviidud rangemale kontrollile Ameerika Ühendriikide toll ja piirikaitse inspektorid, [the defendants and co-conspirators] välja kuulutatud üha keerukamad petmise skeemid sealhulgas, kuid mitte ainult, kostüümide ja tagavara pakkumine palgatöötajatele ning nende sidumine olemasolevate naissoost töötajatega Hiinas. Naissoost töötajad poseerisid ebaseaduslike võõrtöötajate abikaasade või sõbrannadena tasustatud puhkuse eest Põhja-Mariaanide Ühendus. Lisaks MCC International Saipan Limited ja muudele töövõtjatele ebaseaduslike töötajate palkade hüvitamisele on ka Imperial Pacific International Holdings Limitedi süüdistatavad ostetud lennupiletid ja tasutud muud kulud illegaalsete töötajate ja nende võltsitud abikaasade või sõbrannade jaoks. ”

Puuduv süüdistatav:

Kolm nimetatud süüdistatavat pole veel arreteeritud tulenevalt asjaolust, et nad elavad praegu väljaspool Ameerika Ühendriike. Föderaalvõimud aga väitsid väidetavalt, et kolmik saab olema peeti kinni, arreteeriti ja anti kohtu alla kas nad peaksid kunagi külastama väljaantavat jurisdiktsiooni.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga