RubyPlay kuulutas välja uue Egiptuse Pühapaiga slotimängu


Kuna kõrgelt hinnatud mänguarendaja RubyPlay kasvab jätkuvalt kiiresti, lisavad nad oma portfelli veel ühe tiitli. Egiptuse päike on viimane arendaja kaudu turule viidav veebisait, mis pakub mängijatele reisi Egiptusesse, avastades piirkonnale rikkaliku ajaloo ja ainulaadseid aardeid. Selle mängu rullidel on kõik klassikalised Egiptuse ikoonid, sealhulgas sfinks, Cleopatra ja Tutankhamun.

Andmed Egiptuse päikese kohta:

Selles online-slotimängus on palju ikoone, mis pakuvad juurdepääsu erifunktsioonidele või suurtele võitudele. Kollane päike on sümbol, mida tuleb baasmängus jälgida vähemalt kuue või enama korral Korda Riches respin funktsiooni. Iga ilmunud Kollane Päike pakub võidu alates ennustuse kordajast 0,2x kuni 50x!

Korduvate rikkuste ajal hoiab käes iga ringi käivitanud kollase päikese sümbol. Seejärel muutuvad ülejäänud rulliasendid üksikuteks rullideks. Pakutakse viit respiini. Kui rullidele maandub üks või mitu Päikese sümbolit, siis sümbolid püsivad.

Lilla päike pakuvad kõrgemat kasu kui kollane. Oranž päike pakub kõigi Yellow Sun auhindade summat. Punane päike annab kollaste, oranžide ja lillade päikeseauhindade summa, millele lisanduvad tema omad! Nende päikesümbolitega saavad mängijad teenida toredaid auhindu. Päikeste ja nuppudega saate hoida kõiki 15 positsiooni Vaarao jackpot on aktiveeritud. See auhind on väärt Panuste koguarv 500x.

RubyPlay operatiivjuht Ittai Zur kommenteeris uut väljalaset, öeldes: „Oleme väga põnevil oma uue mängu, Egiptuse Päikese, väljalaskmise üle. Egiptuse teema on teenindusaegades üks populaarsemaid ja seetõttu on seal palju konkurentsi, kuid ma arvan, et eriti funktsiooni Korda rikkusi abil pakub see mängijatele tõesti midagi pisut teistsugust ”.

RubyPlay populaarsus:

Vahetult enne selle uue slotimängu väljakuulutamist tegi RubyPlay hiljuti avaldatud uudise Slots meistrivõistlused võõrustab Lottoland.co.uk. Arendaja Quest of Gods oli ürituse ajal üsna populaarne, saavutades meistrivõistlustel teise koha.

Mäng tõusis kolme vooru võistluse ajal populaarsest Gonzo’s Questist mööda 83–17% marginaaliga. Mäng edestas ürituse ajal ka Pragmatic Play mängu Mustang Gold 55–45% marginaaliga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga