RubyPlay kuulutab välja uue Dr. Frankensteini slotimängu


RubyPlayi oodatud Dr. Frankensteini veebipõhine slotimäng on nüüdsest aktiivne! See uus pealkiri pakub luude vapustavat põnevust, kuna see sisaldab hullu teadlase koletise loomingut. Rullide keerutamisel leiate elektrifitseerivaid funktsioone, sealhulgas metsikud, kordistajad ja lisamängude boonused!

Uue mängu üksikasjad

Uut veebipõhist mänguautomaati alustades leiate end ka sellest Dr Frankensteini labor. Olge tähelepanelik Igori tegelase suhtes, kuna ta viskab iga keerutuse alguses rullidele juhuslikke metsi! See aitab luua võidukombinatsioone. Mis tahes keerutuse lõpus võivad kõik reavõidud olla juhuslikud korrutatakse 2x-ga 25x-ni.

Selles uues tiitlis on võita ka lisamänge. Kui leiate viis rohelist Frankensteini või viis punast Frankensteini, mis algavad kõige vasakpoolsemalt rullilt, siis te teenite kaheksa lisamängu. Iga täiendava rohelise või punase Frankensteini puhul võite teenida teenivate Frankensteini sümbolite kohal veel kolm mängu!

Punased Frankensteinid, mis käivitavad lisakeerutused, muutuvad ja muutuvad lukustatud metsikuteks. Need jäävad lisakeerutuste vooru ajal paika. Uuenduslik väljalaskmine võimaldab ka täiendavate keerutuste tagasivõtmist vooru ajal.

RubyPlay operatiivdirektor Ittai Zur kommenteeris uut mängu, öeldes: „Oleme dr Frankensteini vabastamise üle erakordselt põnevil ja usume, et sellel on seni parim graafika ja heli. On kaks peamist omadust, mis on juhuslikud metsikud ja juhuslik kordaja, ja põnevust saab tõesti siis, kui mõlemad toimuvad korraga “.

Ühinemine teiste uute tiitlitega

Dr Frankenstein liitub nüüd teiste RubyPlay loodud uute tiitlitega. Alles eelmisel kuul teatas arendaja Raputage raputamist. See pealkiri on HTML5-videopesa, mida pakutakse Iiri mütoloogia kuulsa tegelase ümber.

See uus mäng on õe tiitel Raputage raputage rahapuud, teenindusaeg, mis käivitati aprillis. Kui keerutate selle pesa rullikut, võite leida vikerkaare, mis on täis münte, auhindu ja superhüvesid!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga