Rohkem Austraalia toetust sularahata pokies-algatusele


Austraalias on vastuoluline ettepanek, mis nõuaks Uus-Lõuna-Walesi osariigi videopokkerimasina mängijatelt valitsuse väljastatud hasartmängukaartide kasutamist, pälvinud tugeva kohaliku poliitiku toetuse.

Ajalehe The Sydney Morning Herald laupäevase aruande kohaselt on Victor Dominello Uus-Lõuna-Walesi klienditeenindusministriks ning temast on saanud viimane, kes on oma kaalu sularahata pakkumise taha pannud, mis kohustaks videopokkerimasina meelelahutust nautima soovivaid elanikke kõigepealt ühele kaardile raha registreerida ja eelnevalt laadida.

Oluline eksponent:

Ajaleht teatas, et Dominello on praegu vastutab hasartmängude eest Austraalia kõige suurema rahvaarvuga osariigis ja usub, et uusi kaarte saaks hallata samamoodi nagu neid, mida Opaal ühistranspordivõrk. 53-aastane mees täpsustas ka, et süsteemi peaks kontrollima sõltumatu Teabe ja privaatsuse komisjon olema elektrooniliselt seotud kohtualluvusega probleemsete mängurite enesevälistamise register.

Murettekitav tõus:

Sydney Morning Herald teatas, et Uus-Lõuna-Wales on praegu koduks umbes 95 000 videopokkeri masinat, mis on kõnekeeles kohapeal tuntud kuipokies”, Mis moodustavad umbes 100 000 töökohta ja toovad regulaarselt sisse 718 miljonit dollarit aasta maksudes. Ajaleht selgitas aga väidetavalt, et kogu riiki hõlmavad kulutused üksustele kasvasid juunist augustini aastases võrdluses 12%, kui mängijad otsisid riigi meelevaldse koroonaviirusega seotud sulgemise ajal uusi meelelahutusviise.

Identifitseerimise idee:

Kuuldavasti väljendas Dominello toetust sularahata Pokies-skeem alles nädal pärast rakendatavate õigusaktide eelnõude avaldamist rida uusi meetmeid mõeldud aitama vähendada hasartmängudega seotud kahju üle Uus-Lõuna-Walesi. Viimati nimetatud määruses väidetavalt ei mainitud kaardisüsteemi, kuid soovitati kohalikel kohtadel kohustada seda kasutama näotuvastustehnoloogia et aidata probleemsete mängurite tuvastamisel.

Väljaarvamise harjutus:

Ajaleht teatas, et Dominello õigusakti eelnõu, mis nüüd avalikuks arutamiseks välja antakse, sisaldab lisaks sätet, mis võimaldaks pereliikmetel ametlikult taotlevad pubid ja klubid oma lähedaste keelamist videopokkerimasina meelelahutusele juurdepääsu lubamisest. Lisaks väitis Vabaerakonna poliitik väidetavalt, et Uus-Lõuna-Wales on hiljuti pälvinud kadestamatu nimepokkerimasina pealinn Austraalia’Ja et tema meetmed aitaks tuua kohaliku hasartmängutööstuse 21. sajandisse.

Dominello olevat teatanud ajalehele The Sydney Morning Herald…

“Koroonaviirus on meile näidanud, kuidas ettevõtted saavad oma tegelikkust kiiresti kohandada, kui nad seisavad silmitsi uue reaalsusega sotsiaalne distantseerumine või vajadus QR-koodide järele, et aidata kontakti jälitamist. Videopokkeri masinasõltuvus on vana reaalsus ja meil on abiks tehnoloogiline lahendus, mida me peame tegema kui keegi seda küsib, sest see hävitab tema elu. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga