Riikliku loterii ambitsioon Sazka Groupilt


Silmapaistev Euroopa loteriioperaator Sazka Group teatas, et on saanud esimeseks mütsi rõngasse lootuses saada Ühendkuningriigis riikliku loterii korraldamise õiguse eelseisev kümneaastane litsents.

Praha peakontor kinnitas laupäevase ametliku pressiteate (pdf) abil, et on juba vastutav loteriide eest Kreekas, Itaalias, Austrias ja Tšehhi Vabariigis ning on nüüd pärast esimest Ühendkuningriigi tulutoova litsentsi võistlust jõudnud. ‘hasartmängukomisjoni valiku küsimustikule vastamise lõpuleviimine.’

Laiendatud ettevõtmine:

Liikumine Sazka grupp tuleb pärast Hasartmängukomisjon alustas augusti lõpus protsessi, milleks on ettevõtte valimine Watfordi peakontoriga Camelot Groupi asemele maailma suuruselt viienda loterii korraldamisel aasta 2023 suvi. Reguleeriv asutus täpsustas varem, et loodab, et tema uus partner suudab tal üleujutustele kaasa aidata 41 miljardit naela (54,8 miljardit dollarit) populaarne ettevõte on pärast esietendust 1994. aastal kogunud üle 560 000 hea eesmärgi.

Tunnustatud austus:

Robert Chvatal teenib Sazka Grupi tegevdirektorit ja kasutas pressiteate abil oma ettevõtetliider loteriide korraldamisel kogu Euroopas’, Mis on alati olnud avalik tema soovi üle korraldada rahvusloterii. Lisaks kuulutas tegevjuht, et Suurbritannia mäng onuhke 26-aastase ajalooga rahvuslik aare’, Mis praegu vaatab tulevikku maailmas,digitaalse transformatsiooni, neljanda tööstusrevolutsiooni ja koronaviirusega. ”

Loe Chvatali avaldust …

Maastik ajast, mil riiklik loterii 1994. aastal käivitatud ettevõte on mõõtmetelt muutunud. Sazka Groupil on kogemused hõlbustanud väljakujunenud loteriide arengut nende edukaks tulevikuks. Oleme tõsiselt oma kavatsuste suhtes ja austame protsessi, millesse me siseneme. Esitasime oma täidetud avalduse hasartmängukomisjonile eilseks tähtajaks. See oli meie jaoks oluline ja põnev hetk, mis tähistas meie ametlikku võistlusele pääsemist. Loodame, et meie esitamine näitab meie professionaalseid tulemusi ja tehnilisi võimalusi. ”

Lisatud liitumised:

Chvatal teatas, et tema ettevõte palgab praegu Ühendkuningriigis paikneva meeskonna palkamist, samas kuipartnerluste ja suhete loomine“Mis on kindlasti vajalikud”õigeaegselt esitada kaalukas juhtum’. Lõpetuseks kuulutas ta, et kõik sellised liidud saavad olemapõhineb kõigi sidusrühmade ja klientide vajaduste ja soovide selgel mõistmisel’, Mida riiklik loterii võib puudutada.


austriaitaligamblingu komisjonitšehhi vabariiklik lotterygreececamelot rühm sazka grouprobert chvatalcoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga