Riikidevaheline online-pokker liigub Michiganis edasi


Michigan on kiiresti teel riikidevahelise pokkeri poole. Senati seaduseelnõu 991 annab riigile võimaluse jagada online-pokkerimängijate kogumeid teiste pokkerit legaliseerinud osariikide ja hõimude mängude korraldajatega. Eelnõu läbis äsja senati täieliku hääletuse ja suundub nüüd täiskogule kinnitamiseks.

Mis on SB 991?

Meede muudab programmi Seaduslik Interneti-mängude seadus (LIGA) lisada klausel, mis lubab Michigani mängude juhtimise juhatus sõlmida regulaatoritega lepingud mängijate kogumite jagamiseks. Võimalus lisati LIGA varasematesse eelnõudesse, kuid seadusandjad eemaldasid selle riigi loterii taotluse tõttu.

Senati hääletusel kiideti heaks meede 389–36. Meetme sponsor senaator Curtis Hertel juunior ütleb, et ta loodab, et arve saab kojas heaks. Suure tõenäosusega hääletatakse selle üle aga alles järgmisel kuul.

Jagatud mängijate ühiskasutusega saab Michigan luua kvaliteetne pokkeri ökosüsteem. Liiklus tuleb mitte ainult Michiganist, vaid ka teistest osariikidest, kellega nad on koostööd teinud, mis tähendab pidevaid rahamänge, suuri turniiride numbreid jne.

Veebihasartmängud on varsti tulemas

Michigani ametnikud ootavad online kasiino, pokker, ja spordiennustus käivitada novembris. Herteli sõnul võib SB 991 kuberneri lauale jõuda novembri lõpuks. Kuigi arve võiks heaks kiita järgmisel kuul, ei tähenda see, et mängijate ühiskasutus algab kohe.

The Traadiseadus osaleb praegu föderaalkohtu lahingus, mis jätab Michigani suure tõenäosusega riikidevahelise online-pokkeriga viivitamise, isegi kui see on legaliseeritud. Kui justiitsministeerium suudab traadiseadust muuta, oleks riikidevaheline pokker ebaseaduslik.

Praegu on kõik pilgud suunatud riigile ja mis online-pokkerioperaatorid alustatakse kõigepealt. Pole selge, millised operaatorid teenuseid pakuvad. Üks operaator, kes on Michigani plaanidest teada andnud, on peopokker. Partypoker USA võrgustik kavatseb lähitulevikus käivitada nii Michiganis kui ka Pennsylvanias.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga