Richmondi kasiinokeskuse pakkumise neljapakkumised


Lõuna-Ameerika Virginia osariigis on teatavasti neli kandidaadifirmat ametlikult võistlustulle astunud lootuses saada luba tuua kasiinokeskus Richmondi linna.

RichmondBizSense.com-i uudistevaldkonna aruande kohaselt kiitsid Virginia linnade Danville’i, Portsmouthi, Norfolki ja Bristoli valijad novembris heaks kohalikud hääletusalgatused, et võimaldada nende kogukondadel mõlemal korraldada üks kasiinokeskus. Richmond loodab nüüd väidetavalt selle eksklusiivse klubiga ühineda, andes selle sügisel valijatele küsimuse, olles esmalt ettepaneku välja valinud ja võimaliku operaatoriga tingimused läbi rääkinud.

Muljetavaldav idee:

RichmondBizSense.com teatas, et Bally’s Corporation on Richmond kasiinokeskus, kus ettevõte hiljuti täpsustas, et plaanitud 650 miljoni dollari suurune arendus (pildil) istuks 61-aakrisel maatükil, mis asub kesklinnast umbes neli miili lõuna pool. Varem tuntud kui Twin River Worldwide Holdings Incorporated kuni eelmise aasta lõpus nimemuutuseni jõudis Rhode Islandil asuv operaator väidetavalt ka, et selline 1,6 miljoni ruutmeetri suurune saal sooviks pakkuda 250-toalist hotelli koos mitme restorani, ürituste keskuse, spaa ja kasiinoga, mis pakuks umbes 120 mängulauda.

Hõimuravi:

Uudiste domeen teatas, et Pamunkey India hõim on samamoodi esitanud ettepaneku lootuses saada luba ehitamiseks ja käitamiseks 350 miljoni dollari suurune kasiinokeskus 24 aakri suurusel alal, mis asub Jamesi jõe kaldal umbes kuus miili kesklinnast lõunas. Föderaalselt tunnustatud hõim väitis väidetavalt, et selle Richmondi ettevõte korraldab lisaks tuhandete mänguautomaatide ja kuni 75 mängulauaga kasiinole 300-toalise hotelli söögikohti.

Otseülekanne! avamäng:

Vahepeal peaks Richmond lisaks hindama The Cordish Company pakkumist, mis näeks Baltimore’i peakontoriga ettevõttele luba ehitamiseks ja tegutsemiseks 600 miljoni dollari suurune rajatis koos 250 000 ruutmeetri suuruse kasiino ja 300-toalise hotelliga. Kavandatud Live! Kasiino ja hotell Richmond peaksid väidetavalt istuma 17 aakri suurusel territooriumil linnast põhja pool ning lisaks on seal isegi 18 restorani ja baari.

Potentsiaalne partnerlus:

Lõpuks on Marylandis asuv meediakonglomeraat Urban One väidetavalt lükkas oma plaani avamiseks 517 miljoni dollari suurune kasiinokeskus saja aakri suurusel maatükil, mis praegu kuulub Philip Morris Internationalile. Väiksusele kuuluv ettevõte väitis väidetavalt, et kavatseb partneriks olla Vaikse ookeani poolsaare meelelahutus, mis vastutab juba Colonial Downsi võidusõiduraja eest Virginias lähedal asuvas Kenti osariigis, samuti viie kohaliku Rosie mängude emporium– kaubamärgiga mänguautomaadid, et ehitada Richmondi rajatis, kus on 150 hotelli, 3000 istekohta ja 90 000 ruutmeetrit mängupinda.

Tulevane valem:

RichmondBizSense.com teatas, et Richmondi oma Majandusarengu Amet kavatseb nüüd need neli ettepanekut läbi vaadata koostöös New Orleansi peakontoriga Lähenemisstrateegia rühm. Paar võiks väidetavalt anda oma lõpliku soovituse juba juunis, enne kui kogu küsimus antakse kohalikele valijatele rahvahääletuse kaudu, mis praegu peaks toimuma 2. november.