Rhode Island muudab mobiilse spordiennustuse nõudeid


Peaaegu aasta pärast seda, kui Rhode Islandi osariik käivitas mobiilse spordiennustuse, on kuberner Gina Raimondo allkirjastanud õigusaktid isikliku registreerimise nõude kaotamiseks. Eile allkirjastati SB 2919 ja HB 8097, mis võimaldavad osariigi panustajatel kontole registreeruda ilma, et nad peaksid kasiinot külastama. Arved olid täielikult toetatud ja tulevad ajal, mil isiklik registreerimine oli koronaviiruse puhangu tõttu keerulisem.

Stipulatsiooni eemaldamine:

Kui mobiilne spordiennustus kiideti riigis heaks, pidid mängijad konto registreerimiseks külastama Twin Riveri kasiinot või Tivertoni kasiinot. See oli üldiselt keeruline, eriti mängijate jaoks, kes asuvad võistluspaikadest kaugemal. Enamik inimesi ei kavatse spetsiaalset reisi teha vaid selleks, et registreeruda spordiennustused konto.

Muudatusega peaksid mängijad saama kodust mugavusest registreeruda umbes kuu pärast. Operaatorid on alustamiseks valmis. Enne seaduseelnõule seadusele allakirjutamist IGT teatas muudatustest, mida nad teevad mobiiliregistreerumisega kohanemiseks.

IGT PlayDigitali spordikihlvedude osakonna juhataja Charles Cohen teatas, et IGT kohandab kiiresti oma tehnoloogiat mobiilsete spordiennustuste registreerimiseks, kui see võimalus heaks kiidetakse.

Tervitusparandus:

Rhode Island peaks nägema kena registreerunute sissevool koos registreerimismuudatusega. Praegu on tulude osakonna andmetel umbes 14 000 inimest, kes alustasid registreerimist, kuid ei läinud kunagi kasiinosse seda lõpule viima. Ainult ümber 45% allalaadimistest olid täielikult aktiveeritud.

Kuna koroonaviiruse probleem tekkis, külastasid mängijad veelgi vähem kasiinot, eriti kui kasiinod suleti. Viiruse leviku aeglustamise võti on kodus püsimise vajadus ja sotsiaalne kaugus. Kui see registreerimismuudatus on sisse viidud, saavad mängijad hõlpsalt kodus olla, kontole registreeruda ja panustada eelseisvatele spordihooaegadele, näiteks NFL-i.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga