Rhino Rampage (video pesa) firmalt Blueprint Gaming Limited


Briti veebikasiinomängude arendaja Blueprint Gaming Limited on teatanud oma viie- ja 25-paluselise Rhino Rampage videopilu käivitamisest koos uue uue Lightning Spins boonusfunktsiooni kontseptsiooniga.

Newarki peakontor kasutas 21. mai ametlikku pressiteadet, mille avaldas European Gaming Media and Events, et öelda, et tema uusimas kolmes reas pealkirjaks on “uimastav heli ja graafika” ning see tehakse iGamingi operaatoritele kättesaadavaks omaenda RGS-i platvormi kaudu .

Tore pilk:

Arendaja selgitas, et mängijad saavad aktiveerida Välk keerutab boonusvoor mobiilisõbraliku piires Ninasarviku märatsemine koondades vähemalt kuus seotud hajasümbolit. Siit ja uudistaja selgitasid, et videopiltide aficionadod tuleb anda vähemalt kolm tasuta keerutust võimaluse eest pankades rahalisi auhindu ka pankadele panna üks neljast mängusisesest progressiivsest jackpotist.

Muud vaatamisväärsused:

Jo Purvis, turunduse ja suhete direktor Blueprint Gaming Limited, kasutas pressiteadet, et ka Rhino Rampage funktsioneerib super virnastatud metsikud mis võidaks mängijaid autasustada kuni 25 000-kordse algse panusega. Ta teatas, et sellega liitub traditsioonilisem tasuta keerutuste boonusvoor, kus „suured võidud”Oodake kedagi, kes õnnelikult koondab kaasatud ikoonide trio, et näha kesksed rullid ühte ikooni, mis võib sisaldada potentsiaalselt tulusat välkkiirete hajumist.

Loe Purvise avaldust …

“Pikselöögid toob põnev keerutus tasuta keerutuste vormingusse andes mängijatele võimaluse mitte ainult taotleda olulisi võite, vaid ka lüüa üks mängu neljast jackpotist. Koos kolossaalsete sümbolite ja metsikutega on see metsik uus täiendus meie üha kasvavas mängude kogudes on seatud tõelist märatsema. ”


igamingprogressiivne jackpotvideo slotblueprint gaming limitedrgsjo purvisrhino rampagelightning spinsLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga