RGS Matrix tagab teise partnerluse


EveryMatrix B2B iGaming lahendus, RGS Matrix, on teinud koostööd Ukraina peakorteri mängustuudioga Wild Boars, et aidata tal tuua uue ettevõtte „uuenduslikud mängud paljudele operaatoritele, territooriumidele ja mängijatele”.

teine ​​partnerlus EveryMatrix’i kuuenda eraldiseisva lahenduse jaoks on uuenduslik mängustuudio keskendutakse videomänguautomaatide tootmisele. See tugineb tugevale tehnilisele taustale, et hõlbustada oma eesmärgi loomist koos tipptasemel heli ja graafikaga põnevate süžeeliinide loomiseks.

“Usume tõesti, et õige partneri valimine on edu saavutamiseks ülioluline.”

“Karbist väljas” kaugmänguserver, RGS Matrix võimaldab mängude arendamist 1. ja 3. osapoole mängude arendusmeeskondade poolt, pakkudes samal ajal ka vahendeid oma mängude tooteportfelli levitamiseks, haldamiseks ja aruandluseks. Ehitatud avatud arhitektuurile, pakub see väljapaistvaid maksjakogemusi koos järjepidevate juurutuste ja kiirema sisuintegratsiooniga.

Hoogu juurde saamine:

RGS Matrix tegevdirektor, Mathias Larsson, kommenteeris uut lepingut ettevõtte pressiteates, märkides …

„See on meie teine ​​RGS Matrixi leping ja see pakub mulle palju rõõmu teada, et meie lahendus algab turul hoogu juurde. Meie kaughasartmänguserveri eesmärk on aidata mängude ehitajate uut põlvkonda, pakkudes kõiki vahendeid mängude loomiseks, kujundamiseks, levitamiseks ja haldamiseks.

„Metsseade meeskond on kogenud, osav ja väga loov. Ootan väga, et nende mängud oleksid elavad ja paljude riikide mängijad neid hindaksid. ”

Praegu Maltal, Leedul, Lätis, Eestis, Rootsis, Taanis, Hispaanias, Rumeenias ja Colombias sertifitseeritud RGS Matrix, mis haldab teenindusaegu, lauamänge ja koheseid võite, lisab lähiaastatel palju jurisdiktsioone.

Õige sobib:

Metsseade tegevdirektor omalt poolt Oleksandr Yermolaiev ütles …

„Usume tõesti, et õige partneri valimine on edu saavutamiseks ülioluline. Meie jaoks on RGS Matrix ja tema tähelepanuväärne meeskond just see partner. Meil on hea meel kasutada EveryMatrix lahendust, keskenduda sellele, mida me kõige paremini teeme, ja tuua oma uuenduslikud mängud laias valikus operaatoritele, territooriumidele ja mängijatele. RGS Matrix on visalt ees ja oleme rõõmuga nõus sõitma. ”

RGS Matrix on „tõeline B2B iGamingi tarkvara pakkuja”, mis on juba integreeritud erinevate peamiste turustuspartneritega ja lisab järjekindlalt veelgi. RNG põhineb pseudo-juhuslike arvude generaatori algoritmil Fortuna, mis on krüptograafiliselt turvaline.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga